Dziś banki proponują nam sporo udogodnień

Każdy posiadacz konto w banku może poprosić o kartę do bankomatu. Większości ludzi wydaje się, że karta do bankomatu jest przypisana do każdego konta, jednak prawda jest taka, że wcale nie musimy chcieć takiej karty. Jednak w dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie nawet najzwyklejsze zakupy bez karty. Tak, więc karta do konta daje nam możliwość nie tylko skorzystania z bankomatu, ale pozwala nam również na płacenie w sklepach małym kawałkiem plastiku. Nie musimy wcale gnać do bankomatu i trzymać przy sobie gotówki. W dodatku większość rachunki mniejsze niż pięćdziesiąt złotych są płacone zbliżeniowo, więc nie trzeba martwić się tym, że wybieranie pinu będzie nam czas i że każdy będzie widział nasze sekretne cyfry.
bankomat
Opracował: tales of a wandering youkai
Na podstawie: http://www.flickr.com
Taka karta do konta to udogodnienie w życiu. Dobrze, więc z niej korzystać. Poza tym wiele banki mają fajne promocje dla osób korzystających z płatności kartą. Jedni mają rabaty na pewne produkty zaprzyjaźnionych marek, a inni mogą płacić niższe rachunki (więcej treści na ten temat). Wszystko zależy od banku, więc gdy myślimy o zmianie banku, to dowiedzmy się, jaką ma ofertę związana z kart do konta. Nie dajmy się jednak wmanewrować w przymus karty do bankomatu bądźmy uczuleni na propozycję karty kredytowej. Karty kredytowe mogą zostać nam zaproponowane, ale jeśli nie podpiszemy dodatkowej umowy dotyczącej tego typu usługi to nie wkopaliśmy się w tego wysoko oprocentowanego szaleństwa.

Wszystko w telefonie

Dziś nie trzeba już biec do banku, żeby zrobić przelewu albo żeby sprawdzić o ilość środków na koncie. Teraz wystarczy włączyć komputer i można dzięki bankowość mobilna wszystko sprawdzić. Taka elektroniczna bankowość ułatwia funkcjonowanie w obecnym zabieganym świecie. Nie dość, że w każdej chwili mamy możliwość sprawdzić salda rachunku, to jeszcze da się od ręki zrobić zlecenia stałe, które ułatwią nam comiesięczne przelewy. Oczywiście bank stacjonarny również dawał nam taką możliwość, ale dzięki dostępowi do sieci możemy w każdej chwili zmienić dyspozycję. To naprawdę ogromne udogodnienie. Bankowość mobilna daje nam niezależność. Dawniej mogliśmy zrobić przelew tylko w godzinach otwarcia banku albo poczty, a dziś możemy wszystko załatwić nawet ciemną nocą, bez żadnych kłopotów. Oczywiście bank zaksięguje wszystko następnego dnia rano, ale my nie musimy się już zajmować tym czy innym rachunkiem.


Inni czytali też

Czy właśnie leasing to u nas wystarczająco znana oferta

leasing
Opracował: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy akurat leasing to w Polsce bardzo znana usługa? Tak naprawdę wśród przedsiębiorców coraz trudniej trafić na kompletny brak interesowania się ofertami leasingodawców. W szczególności kochamy brać auto w leasing - to rewelacyjna opcja. No wiadomo: leasing tak czy siak należy spłacać, raty leasingowe do iluzorycznych jakby nie patrzeć nie należą, ale bez paniki: w dalszym ciągu jest tak, że akurat oferty leasingowe są atrakcyjne. No przynajmniej w akurat przypadku nieco bardziej obrotnych przedsiębiorców.
2019-04-03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.