Rozliczenie za 2014

Jeżeli zamęczasz się z PITami, formularzami, zarządzeniami fiskalnymi to aplikacja do wyliczania, PIT 2014 zrobi to za każdego. Rozliczając się online oszczędzisz energię, czas, oraz pieniądze. Żeby jak najbardziej zmniejszyć swój podatek, wykorzystujemy przysługujące nam ulgi.
Pieniądze
Opracował: Seth Sawyers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Darmowy program do PIT 2014 jest programem z jakim poradzą sobie nawet najwięksi laicy, a dane personalne klientów są przechowane w fachowy sposób. Obliczając się online, zawsze korzystasz z najnowszej wersji aplikacji który uwzględnia najświeższe zmiany w prawie podatkowym. Program pit 2014 rozliczy zniżkę za internet, lub ulgę na dzieci wg najnowszych przemian w ustawach (dodatkowe informacje).

PIT (artykuł o pitach) 2014 online jest uniwersalny i odrębny od systemu operacyjnego, przeglądarki. Posiadamy dostęp do swoich deklaracji fiskalnych z każdego miejsca i w każdym momencie. Nie frasujesz się modernizacjami, bowiem aplikacja dokona tego za ciebie. Wypełniając PIT (informacje w temacie pit) online nie ma potrzeby znać przepisów, program wiedzie przez kolejne punkty i kolumny, dzięki temu gwarantuje zrealizowanie PIT-a ekspresowo i stosownie, uwzględniając zniżki.

W ramach ulgi zawierają się zarówno wydatki wydatkowane w związku z używaniem Internetu np. w kawiarence internetowej, w domu przez trwałe połączenie, względnie bezprzewodowo za pomocą narzędzi mobilnych w komputerze ewentualnie telefonie komórkowym. Rozliczenie PIT online, to szybki i najprostszy sposób przesłania rozliczenia rocznego. Poprzez Internet, bez kwalifikowanego podpisu elektronicznego można wysłać wszystkie wersje blankietów wspólnie z załącznikami (więcej o PIT-37). Tą samą metodą przesyła się również korektę tych zeznań.

Inni czytali też

Kancelarie prawnicze to onieśmielające twierdze, czy przyjazne zwyczajnym ludziom placówki?

grupa prawników
Opracował: Steven Vance
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o prawnikach wyobrażamy sobie stylowe biura prawnicze, gdzie wejście sprawia, że jesteśmy onieśmieleni. Przynajmniej takie wrażenie można odnieść po obejrzeniu kilkunastu filmów prosto z Ameryki. Jednak sporo ludzi widziało i takie filmy, gdzie kancelarie nie wyglądały zbyt ciekawie, a w 30 stopniowymi upale wytchnienie dawał jedynie marny wiatrak ustawiony na środku starego biurka.


Ponadto aplikacja zapewnia bezpieczeństwo wysyłanych danych. Dzięki wymogowi autoryzacji zeznań do minimum spada zagrożenie, że ktoś się podszyje pod płatnika podatków. Zaaprobowaniem złożenia deklaracji jest Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO). Traktowane jest ono na równi z dokumentem przekazania listu poleconego bądź potwierdzeniem złożenia zeznania wprost w urzędzie skarbowym.
2017-07-25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.