Z jakich powodów warto inwestować w programy lojalnościowe?

Z czym, więc kojarzy nam się lojalność? Lojalność ma charakter pozytywny, to wyraz kojarzący się z wiernością i z pewnego rodzaju dobrem. Co więc kryje się pod nazwą programy lojalnościowe? Otóż programy lojalnościowe w pewien sposób działają tak, że stajemy się wierni określonym producentom nieważne czy chodzi o ciuchy czy o coś do zjedzenia.

LoyaltyZen
Kiedy mamy kartę stałego klienta w jednym ze sklepów odzieżowych, to do tego sklepu skierujemy kroki, gdy zależy nam na dobrym płaszczu jesiennym. Gdy we flakoniku z perfumami zostało już niewiele zapachu idziemy do drogerii, która też dała nam taką kartę. Jesteśmy wierni określonym markom, bo a) zawsze wszystko było z nimi okej, b) dzięki temu dostajemy wiele rabatów, o których osoby kupujące gdzie popadnie nie mogą się starać. To korzyści dla obu stron. Jednak o dużo więcej niż klient zyskuje spółka.

Inni czytali też

Wybieramy najkorzystniejsze metody na szybkie i uczciwe pieniądze

Gotówka
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie wszyscy ludzie przekonani są co do słuszności zaciągania kredytów – mniejszych lub większych. Boją się odsetek, które są zmorą kredytobiorców, o czym słyszy się na każdym kroku. Obecne kredyty mają to do siebie, że przejawiają znacznie wyższy stopień bezpieczeństwa w porównaniu do swoich poprzedników. Rozbudowane opcje, jakie spotkać można dziś na rynku kredytowym, są dla wielu ogromną szansą na lepszą przyszłość. To właśnie przede wszystkim dzięki indywidualnej propozycji firm kredyty pod zastaw mieszkania zaliczane są do bezpiecznej formy finansowania.


Programy lojalnościowe (przeczytaj informacje na stronie: ) są świetnym marketingowym zagraniem, które dało możliwość bez dodatkowej promocji pozyskać klientów. Wystarczy, że wstąpimy, do jakiegoś sklepu i zrobimy zakupy, za które dużo zapłacimy. W tym momencie automatycznie ekspedientka (uprzejma i uśmiechnięta) zaproponuje nam założenie karty stałego klienta, opowie o rabatach, powie, że taka karta jest bezpłatna i już! jesteśmy złapani w sidła. Oczywiście są osoby, które i tak będą chodziły od sklepu do sklepu nie patrząc na to, że w którymś sklepie mają kartę stałego klienta. Ale spora liczba osób zechce pójść tam gdzie dodatkowo uda jej się coś zyskać. W naszym kraju w wielu centrach handlowych mamy do czynienia z tego typu programami lojalnościowymi, z których coraz entuzjastyczniej korzystamy.
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.