Z jakich powodów warto inwestować w programy lojalnościowe?

Z czym, więc kojarzy nam się lojalność? Lojalność ma charakter pozytywny, to wyraz kojarzący się z wiernością i z pewnego rodzaju dobrem. Co więc kryje się pod nazwą programy lojalnościowe? Otóż programy lojalnościowe w pewien sposób działają tak, że stajemy się wierni określonym producentom nieważne czy chodzi o ciuchy czy o coś do zjedzenia.

LoyaltyZen
Kiedy mamy kartę stałego klienta w jednym ze sklepów odzieżowych, to do tego sklepu skierujemy kroki, gdy zależy nam na dobrym płaszczu jesiennym. Gdy we flakoniku z perfumami zostało już niewiele zapachu idziemy do drogerii, która też dała nam taką kartę. Jesteśmy wierni określonym markom, bo a) zawsze wszystko było z nimi okej, b) dzięki temu dostajemy wiele rabatów, o których osoby kupujące gdzie popadnie nie mogą się starać. To korzyści dla obu stron. Jednak o dużo więcej niż klient zyskuje spółka.

Inni czytali też

Polecane opcje a sitodruk

t-shirt z nadrukiem
Opracował: Alan Levine
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na stronie internetowej producenta w oczy rzuca się w pierwszej kolejności profesjonalizm. Znakomicie przygotowane oferty to rekomendacja sama w sobie, ponieważ oprócz niezwykle korzystnej ceny za sitodruk maszyny używane są niezwykle wydajne. Zachowane zostają więc wszystkie standardy, wśród jakich zawarte są najważniejsze dla nich kryteria. Zaufanie do producenta ma przełożenie na wybór tylko wśród prezentowanych przez niego możliwości. Są one dopracowane do najmniejszego szczegółu.


Programy lojalnościowe (przeczytaj informacje na stronie: ) są świetnym marketingowym zagraniem, które dało możliwość bez dodatkowej promocji pozyskać klientów. Wystarczy, że wstąpimy, do jakiegoś sklepu i zrobimy zakupy, za które dużo zapłacimy. W tym momencie automatycznie ekspedientka (uprzejma i uśmiechnięta) zaproponuje nam założenie karty stałego klienta, opowie o rabatach, powie, że taka karta jest bezpłatna i już! jesteśmy złapani w sidła. Oczywiście są osoby, które i tak będą chodziły od sklepu do sklepu nie patrząc na to, że w którymś sklepie mają kartę stałego klienta. Ale spora liczba osób zechce pójść tam gdzie dodatkowo uda jej się coś zyskać. W naszym kraju w wielu centrach handlowych mamy do czynienia z tego typu programami lojalnościowymi, z których coraz entuzjastyczniej korzystamy.
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.