Z jakich powodów warto inwestować w programy lojalnościowe?

Z czym, więc kojarzy nam się lojalność? Lojalność ma charakter pozytywny, to wyraz kojarzący się z wiernością i z pewnego rodzaju dobrem. Co więc kryje się pod nazwą programy lojalnościowe? Otóż programy lojalnościowe w pewien sposób działają tak, że stajemy się wierni określonym producentom nieważne czy chodzi o ciuchy czy o coś do zjedzenia.

LoyaltyZen
Kiedy mamy kartę stałego klienta w jednym ze sklepów odzieżowych, to do tego sklepu skierujemy kroki, gdy zależy nam na dobrym płaszczu jesiennym. Gdy we flakoniku z perfumami zostało już niewiele zapachu idziemy do drogerii, która też dała nam taką kartę. Jesteśmy wierni określonym markom, bo a) zawsze wszystko było z nimi okej, b) dzięki temu dostajemy wiele rabatów, o których osoby kupujące gdzie popadnie nie mogą się starać.

Nie zniechęcaj się - kontynuuj wyszukiwanie (https://inoffice.pl/centrum-biznesowe-tarasy/) interesujących Cię wątków. Wyszukasz ich dość dużo na naszej kolejnej witrynie. Zachęcamy!

To korzyści dla obu stron. Jednak o dużo więcej niż klient zyskuje spółka.


Inni czytali też

Nadzorowanie należności w firmie - perfekcyjny sposób na utrzymywanie płynności finansowej

dług
Opracował: Christian Schnettelker
Na podstawie: http://www.flickr.com
Monitoring należności, inaczej kontrola należności, to idealny sposób na utrzymanie płynności finansowej w przedsiębiorstwie. Dzięki tej usłudze można na bieżąco monitorować finanse firmy, terminowe uregulowanie należności poprzez Konsumentów lub także zaleganie z wypłatami.


Programy lojalnościowe (przeczytaj informacje na stronie: ) są świetnym marketingowym zagraniem, które dało możliwość bez dodatkowej promocji pozyskać klientów.

Emocjonuje Cię omawiana tematyka? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury (https://biuro-protax.pl/artykuly/program-polska-bezgotowkowa/) bardzo podobnego artykułu - on także jest godny uwagi.

Wystarczy, że wstąpimy, do jakiegoś sklepu i zrobimy zakupy, za które dużo zapłacimy. W tym momencie automatycznie ekspedientka (uprzejma i uśmiechnięta) zaproponuje nam założenie karty stałego klienta, opowie o rabatach, powie, że taka karta jest bezpłatna i już! jesteśmy złapani w sidła. Oczywiście są osoby, które i tak będą chodziły od sklepu do sklepu nie patrząc na to, że w którymś sklepie mają kartę stałego klienta. Ale spora liczba osób zechce pójść tam gdzie dodatkowo uda jej się coś zyskać. W naszym kraju w wielu centrach handlowych mamy do czynienia z tego typu programami lojalnościowymi, z których coraz entuzjastyczniej korzystamy.
2020-06-03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.