Dofinansowania z Unii Europejskiej metodą na rozwój firmy

Gdy mamy pomysł na ciekawą działalność, ale nie mamy środków na jego rozwinięcie możemy podjąć różnego rodzaju kroki które umożliwią nam pozyskanie pieniędzy. Wydawać by się mogło, że jest to bardzo trudne, ale to błędne podejście. Naturalnie, czasem wniosek o dofinansowanie zdaje się być pisany po "chińsku", zaświadczeń trzeba dołożyć wielką ilość, lecz nie ma rzeczy niemożliwych, z pewnością sobie z tym poradzimy. Jak więc uzyskać dofinansowanie dla firmy?
Flaga Unii Europejskiej
Zdecydowanie powinniśmy pokazywać się na wszelkich wydarzeniach przeznaczonych właśnie dla osób z pomysłami. Stwórzmy startup, prezentujmy się na różnego typu konferencjach, spotkaniach startupów itp. Na wszystkich takich imprezach można znaleźć wielu reprezentantów firm, które szukają dla siebie ciekawych możliwości zainwestowania pieniędzy. Zanim jednakże pojedziemy na takiego rodzaju spotkanie – przygotujmy się. Poczytajmy w internecie o marketingu, brandowaniu, b2b i podobnych.

Spodobał Ci się taki tekst? To super, jeżeli masz ochotę poznać coś równie niebanalnego, to zapewne zainteresuje Cię też wiarygodna strona (https://www.jwp.pl/uslugi/wzory-przemyslowe/).

Prościej nam będzie zaciekawić ewentualnego inwestora, gdy odczuje on, że angażujemy się w projekt, przemyśleliśmy negocjacje, a nie zaledwie mamy pomysł i teraz czekamy z założonymi rękami na to, aż ktoś za nas go zmonetyzuje.

Inni czytali też

Jak założyć firmę w Niemczech.

firma w niemczech
Opracował: Allagash Brewing
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z powodu bardzo dużych finansowych obciążeń wielu ludzi z naszego kraju poważnie myśli o otworzeniu firmy w innym kraju. W związku z tym że od 2004 roku Polska wchodzi w skład Unii Europejskiej, to nie ma żadnego prawnego przeciwwskazania, aby nie zrobić tego. Do najbardziej popularnych miejsc na otwarcie swojej firmy poza granicami Polski zalicza się Niemcy, które są także naszym bezpośrednim sąsiadem.


Szczególnie jeżeli planujemy działać w Internecie przyłóżmy się dobrze do rozmów z inwestorami.

Czy interesują Cię prezentowane tematy? Jeśli tak, to patrz szczegóły i znajdź więcej informacji na omawiany temat - z pewnością będą niezwykle wciągające.

Wszelkiego rodzaju e-usługi są tak powszechne, że potencjalny inwestor nie będzie tracił czasu na słuchanie nieskładnego stękania i uda się na dalsze poszukiwania bardziej wartościowych partnerów do rozmowy.

Unijne dotacje dla firm faktycznie może być trudno pozyskać. Z tego powodu może dobrze by było przedtem zainteresować się dofinansowaniami proponowanymi przez urzędy pracy, albo urzędy miejskie? To też jest możliwe a zaledwie kilku ludziom chce się poszukać, pojechać na spotkania z właściwymi ludźmi i po prostu otrzymać dla swojego przedsięwzięcia środki. O dotacjach także na

Nawet jeśli z początku nie będzie to jakaś zawrotna kwota, to i tak pozwoli nam czegoś dokonać. Być może będziemy mogli zakupić konieczny sprzęt, być może otrzymamy dofinansowanie na marketing. Nie bójmy się również zwracać z propozycją współpracy do sporych, prężnie działających korporacji. Czasami bywa tak, że osoby zarządzające są zaganiane i nie mają czasu by pojawiać się na wydarzeniach branżowych. Warto skontaktować się z nimi odmienną drogą, zainteresować swoim projektem i swoją osobowością. To może się udać! Zawsze powinniśmy próbować.

Szczegóły o pozyskiwaniu funduszy na inwestycję na !
2020-07-06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.