Doceńmy trochę mocniej góry w naszym kraju!

Nawet najkrótszy pobyt w polskich górach jest w stanie wiele dać. Chociażby z tego powodu, że akurat nasze góry mają wiele do pokazania. Można śmiało rzec, iż często możemy pomyśleć, że gdzieś tam w Austrii albo nawet na Słowacji jest sporo lepiej, jeżeli w grę wchodzą warunki odpoczynku w górach, lecz czy być może to odrobinę nie jest tak, iż najzwyczajniej w wielu przypadkach mieszkańcy Polski nie potrafią docenić Polski?
Wiadomo: gdy odwiedzamy przykładowo Zakopiec i okolice, zauważamy, że perfekcyjnie to zapewne nie będzie w naszym kraju jeszcze przez długie lata. No dobrze, ale tak czy siak jeśli poszukujemy niesamowitego odpoczynku, z pewnością nie powinniśmy zakładać, że jest coś fajniejszego, aniżeli Szczyrk, Białka tatrzańska czy Zakopane: no jakby nie patrzeć śnieżna stolica Polski.

I tutaj tak jakby apel do tych, którzy są jakoś związani ze światem biznesu, branżą konferencyjną, etc. Może chętniej warto organizować szkolenia oraz konferencje we właśnie polskich górach? Zapamiętajmy jedno: ludzie po takim wypadzie będą sporo mądrzejszy, ale również z całą pewnością będą bardziej zrelaksowani, co zwiększy ich wydajność pracowniczą. Pamiętajmy, że sale konferencyjne w górach, szczególnie te zdecydowanie ładnie zlokalizowane, są niezwykłe, niemal zapierające dech w piersiach. Urokliwe mamy te góry, zresztą ogólnie na dosłownie całym świecie góry są śliczne. To nie tylko polska specyfika.

Inni czytali też

Zadbajmy o stosowne warunki do słuchania

szkolenie
Jeśli mamy w jakimś miejscu spędzić wielką część dnia, a jeszcze na dodatek powinniśmy być jak najmocniej skoncentrowani, by zdobywać sobie wiedzę, to z pewnością musimy zatroszczyć się o to, żeby miejsce spotkania okazało się jak najmocniej właściwe i jednocześnie, abyśmy byli w stanie tam wysiedzieć jak najdłużej.


sala konferencyjna
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Doceniajmy także świetne możliwości jakie na pewno dają nam słowackie góry. Przecież w czasie pobytu na południu Polski czymś całkowicie normalnym jest odwiedzanie naszych sąsiadów. Obecnie coraz ciężej się tam kupuje, ponieważ generalnie ceny są tam tak wygórowane, iż to raczej Słowacy pozostawiają pieniądze w naszych sklepach, lecz w dalszym ciągu w szczególności alkohol to bardzo duży atut. Doceńmy zatem góry, nie ma fajniejszego miejsca dla chcących zresetować własny umysł, aniżeli Karpacza, Zakopane i pozostałe miejscowości turystyczne. Może jeszcze Ustroń bądź Wisła? Ładnych kurortów zdecydowanie nie brakuje. Nawiedzajmy je, a pewnie będą ładniejsze, porządniej wyposażone. Potrzebują naszych pieniędzy.
2014-05-26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.