Koszulka jako prezent

Jesteś ekstrawertykiem i chciałbyś się wyróżnić z tłumu? Chyba, żecechuje cię bardziej opis introwertyka schowanego w swoim świecie wartości i przekonań? Nieważne, czy znajdujesz się w pierwszej, czy drugiej grupie, lub masz trochę z pierwszego, jak również drugiego, na pewno chciałbyś się czymś wyróżniać. Chciałbyś być wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, chcesz, aby twoje wartości coś znaczyły, chcesz, by świat poznał się na tobie.


Istotnie, można się skrzywić na samą myśl, że będziemy obserwowani przez cały świat. No dobra, przecież nasz styl ubierania, sposób bycia, te rzeczy mówią o nas i nie trzeba wcale maszerować na wielka, oświetloną scenę, żeby zademonstrować kim jesteśmy. Po prostu jesteśmy stale widoczni i oceniani (zresztą sami również wydajemy sądy), w związku z tym dobrze by było w tym wspólnym podpatrywaniu wyrazić swoją osobowość.
t-shirt Adidas
Opracował: McArthurGlen Designer Outlets
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jednym z lepszych na to pomysłów jest zaprojektowanie koszulki. Oczywiście, w wielu miejscach można nabyć jakiś oryginalny t-shirt w sklepie z koszulkami, ale często nie możemy wyszukaćtam wzoru, który pasowałby do naszego charakteru, do naszej osobowości. Dzięki własnej kreacji możesz wymyślić, na przykład, śmieszną koszulka z nadrukiem lub melancholijną koszulkę z jakimś znanym cytatem (wielu żyło tragicznych poetów, artystów, może to ich sentencje chcesz nosić na klacie).
Więcej na printidea
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.