Koszulka jako prezent

Jesteś ekstrawertykiem i chciałbyś się wyróżnić z tłumu? Chyba, żecechuje cię bardziej opis introwertyka schowanego w swoim świecie wartości i przekonań? Nieważne, czy znajdujesz się w pierwszej, czy drugiej grupie, lub masz trochę z pierwszego, jak również drugiego, na pewno chciałbyś się czymś wyróżniać. Chciałbyś być wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, chcesz, aby twoje wartości coś znaczyły, chcesz, by świat poznał się na tobie.

Istotnie, można się skrzywić na samą myśl, że będziemy obserwowani przez cały świat. No dobra, przecież nasz styl ubierania, sposób bycia, te rzeczy mówią o nas i nie trzeba wcale maszerować na wielka, oświetloną scenę, żeby zademonstrować kim jesteśmy. Po prostu jesteśmy stale widoczni i oceniani (zresztą sami również wydajemy sądy), w związku z tym dobrze by było w tym wspólnym podpatrywaniu wyrazić swoją osobowość.
t-shirt Adidas
Opracował: McArthurGlen Designer Outlets
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednym z lepszych na to pomysłów jest zaprojektowanie koszulki. Oczywiście, w wielu miejscach można nabyć jakiś oryginalny t-shirt w sklepie z koszulkami, ale często nie możemy wyszukaćtam wzoru, który pasowałby do naszego charakteru, do naszej osobowości. Dzięki własnej kreacji możesz wymyślić, na przykład, śmieszną koszulka z nadrukiem lub melancholijną koszulkę z jakimś znanym cytatem (wielu żyło tragicznych poetów, artystów, może to ich sentencje chcesz nosić na klacie).

Jeśli zaintrygował Cię niniejszy tekst, szybko zobacz jeszcze ten odnośnik! To świetna oferta (http://www.pieczatki.pl/wzory-odbic/pieczatki-firmowe/) i tutaj odnajdziesz dodatkowe informacje.

Więcej na printidea

Inni czytali też

Pozwólmy sobie na odrobinę luzu

Koszulki, kolekcja na Walentynki od Reserved
Opracował: RESERVED
Na podstawie: RESERVED
Chodzimy do pracy lub szkoły strojąc się w dobry strój, który ma pokazywać nasze właściwe wychowanie, właściwe stanowisko, jak i także szacunek dla innych. Nie mniej na co dzień, poza pracą, a już szczególnie na urlopie powinniśmy pozwolić sobie na odrobinę luzu, a co się z tym wiąże, zezwólmy sobie na ubranie koszulki, która będzie w śmieszny sposób odnosiła się do tego, co jest dla nas istotne, albo co nas otacza.

W dużej mierze jednakże największą popularnością cieszą się koszulki z napisami, które nawiązują do najświeższych wydarzeń. Często należą do nich teksty, wypowiedzi znane z mediów, a czasem znane tylko dla małej, wtajemniczonej grupy ludzi. Najczęściej młode pokolenie znacznie bardziej rozgryzie przekaz na takiej wyjątkowej kreacji niż osoby trochę starsze. Nic w tym dziwnego, przecież język nowych mediów, media społecznościowe, tak naprawdę Internet, to sfera zaklepana dla młodego pokolenia.

Weźmy na przykład takie memy, czy ktoś powyżej czterdziestego roku życia zajmuje się takimi rzeczami? Z pewnością są tacy ludzie, ale traktują to jako ciekawostkę, nie uczestniczą w tym czynnie, nie wymyślają, jak młodzi ludzie swoich wzorów. Z koszulkami jednakże jest taka różnica, iż nie ma znaczenia, ile masz lat zawsze masz możliwość by uzewnętrznić prywatne myśli, a najlepsze w tym jest, że koszt tego typu koszulki (nadruki na koszulkach Szczecin) nie będzie wysoki.
Dalsza część
2019-11-26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.