Pozwólmy sobie na odrobinę luzu

Chodzimy do pracy albo szkoły strojąc się w właściwy strój, który powinien zaznaczać nasze odpowiednie wychowanie, odpowiednie stanowisko, jak oraz także szacunek dla kolejnych. Nie mniej na co dzień, poza pracą, a już zwłaszcza na urlopie powinniśmy pozwolić sobie na trochę luzu, a co się z tym wiąże, pozwólmy sobie na założenie koszulki, która będzie w śmieszny sposób odnosiła się do tego, co jest dla nas ważne, lub co nas otacza.

Możemy wykorzystać tutaj własny pomysł Znacznie więcej jest sklepów, które przekonują nas, iż należy samodzielnie tworzyć własną niesamowitą koszulkę, gdyż jedynie wtenczas będziemy mieli gwarancję, iż jest ona niepowtarzalna oraz że nigdzie nie zetkniemy się z osobą, która będzie posiadała taką samą. Stworzenie takiej koszulki nie jest ciężkie, zwłaszcza iż istnieje do tego niesamowicie dużo programów, w których starczy wybrać wielkość, wkleić to co chcemy posiadać na koszulce, a potem zwyczajnie kliknąć na zaprojektuj koszulka.

Czy masz ochotę zgłębić analogiczne porady? Jeśli tak, to zobacz w witrynie (https://bubucraft.pl/prezent-na-slub) podobne wiadomości dotyczące tej sprawy - odnośnik jest tu.

t-shirt z nadrukiem
Opracował: Alan Levine
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co ważne to śmieszne nadruki wniosą do naszego życia troszkę kreatywności, w dodatku jeszcze będą wywoływały uśmiech na twarzach kolejnych ludzi którzy będą je dostrzegali, a co się z tym wiąże, świat dookoła nas stanie się weselszy i bardziej barwny. Market z koszulkami ma także swoje propozycje Jeżeli nie mamy własnego pomysłu, a pragnęlibyśmy żeby naprawdę w naszej szafie pojawiła się koszulka (złap okazje na kliknij tutaj z takim fajnym napisem, to bez wątpienia idealnie zrobimy jeśli nawiedzimy taki sklepik z koszulkami. Tam będziemy mogli przejrzeć różnorakie oferty, a co się z tym łączy, będziemy mogli wybrać coś odpowiedniego dla siebie, coś co będzie nas bawiło oraz co jednocześnie w jakiś sposób będzie się odnosiło do naszego postrzegania świata. Bez wątpienia trzeba tutaj zaznaczyć, iż takie koszulki można kupić w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej, więc cała familia może zrobić sobie taki zabawny strój, który będzie przyciągał uwagę innych ludzi.


Inni czytali też

Koszulka jako prezent

koszulka piłkarska
Opracował: Ed
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jesteś ekstrawertykiem i chciałbyś się być widzialny? A możecechuje cię bardziej charakter introwertyka zamkniętego w swoim świecie wartości i przekonań? Nie ma to znaczenia, czy umiejscowiłby się w jednej, czy drugiej grupie, lub masz trochę z pierwszego, jak i drugiego, z pewnością chciałbyś się czymś wyróżniać. Chciałbyś być nietuzinkowy i jedyny w swoim rodzaju, chcesz, aby twoje walory coś znaczyły, chcesz, aby świat poznał się na tobie.

Nikt nie lubi smutasów
Z pewnością należy wspomnieć o tym, iż nie zawsze trzeba być poważnym. Od czasu do czasu trochę humoru, chociażby na takiej koszulce może komuś poprawić dzień, a co się z tym wiąże, może spowodować, iż nawet najgorsze obowiązki nagle okażą się nie takie straszne. Jakby nie było, należy posiadać w swojej szafie przynajmniej kilka tego rodzaju koszulek, ponieważ nigdy nie wiadomo, gdy złapie nas ochota na porzucenie powagi i odrobinę zabawy.

Dalsza część
2020-08-13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.