Jaką metodą trafić ze swoją ofertą do zmotoryzowanych?

Naturalnie zmotoryzowanych Polaków jest wiele milionów - spora ilość dorosłej części społeczeństwa. Jednak nie ma najmniejszego sensu zawężać tematu. Powiedzmy, że chodzi tutaj o to, aby ze swoją ofertą trafić do możliwie jak największej części mieszkańców największych aglomeracji miejskich. Głównie chodzi w tym momencie o Warszawę i Kraków. Moim skromnym zdaniem reklama na telebimie jest w stanie znacznie pomóc nam w osiągnięciu celów. Weźmy choćby w rachubę zamieszczenie reklamy własnej firmy na telebimie umieszczonym przy ruchliwej ulicy. Przecież to pełna gwarancja większej rozpoznawalności!
autostrada
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Można w sumie powiedzieć, że chociaż w wielu przypadkach nasza sytuacja jest taka, iż nie mamy środków na promocję, to bez cienia wątpliwości nie ma sensu oszczędzać na takich metodach. Może trochę się mylę, lecz naprawdę nierzadko sytuacja jest taka, iż reklama telebimowa daje oszałamiające wyniki. Zero przesady - na przykład moja myjnia jest lepiej rozpoznawana głównie dzięki właśnie temu, że jakiś czas temu zainwestowałem w telebim warszawa. Takie są realia.


Inni czytali też

Promowanie poprzez reklamę zewnętrzną - czy można się wyeksponować?

Telebim w Krakowie
Na podstawie: www.medas-media.com.pl
W branży reklamowej ostatnio dużo mówi się o kryzysie reklamy zewnętrznej. Banery na ulicach stały się częścią krajobrazu i przeważnie nie dostrzegamy ich treści.


Dużym atutem tego typu nośników reklamy jest w szczególności to, iż pracują dla naszej firmy także w nocy. A więc telebimy są dużo lepszym wyjściem, aniżeli zwykłe billboardy. Pamiętaj o tym, szanowny biznesmenie. Nie chcę, abyś później nieustannie uskarżał się na to, że zainwestowałeś spore pieniądze w promocję, lecz na swoje nieszczęście nie dało to zysków. Pamiętaj o tym, ponieważ nie ma większego sensu pakować kasę w tę reklamę, która niemalże nic nie przynosi.


Reklama bilboard
Opracował: minimalform
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świetnym rozwiązaniem jest w szczególności to, aby trochę dywersyfikować reklamę. A więc telebim kraków jest OK, ale idealne rozwiązanie jest wtedy, gdy dobrze wiemy, iż należy zamieścić reklamę w innych miejscach. Jedna reklama - http://www.progresdisplays.pl/rollupy/akcesoria - tak naprawdę nie daje zbyt wiele. A więc reklama telebimowa jest efektywna, daje niesamowite wyniki, ale w żadnym razie nie może być tak, że podejdziemy do swoich zadań w mało umiejętny sposób. Potem będziemy mawiali, iż straciliśmy forsę. Lepiej uniknąć takich sytuacji!
2022-12-17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.