Reklama
bilbord
Opracował: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Projektowanie reklam wielkogabarytowych

W dwudziestym pierwszym wieku z powodu natłoku różnego rodzaju reklam zadowalająca promocja swojej firmy lub ciekawej inicjatywy nie należy do zbyt prostych zadań. Ogromna ilość już istniejących ulotek i plakatów sprawia, że przebicie się nie jest takie proste, jak pozornie może się to wydawać.
Telebim w Krakowie
Na podstawie: www.medas-media.com.pl

Promowanie poprzez reklamę zewnętrzną - czy można się wyeksponować?

W branży reklamowej ostatnio dużo mówi się o kryzysie reklamy zewnętrznej. Billboardy na ulicach stały się częścią krajobrazu i przeważnie nie dostrzegamy ich treści.
reklama
Opracował: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bez reklamy nic nie zdziałamy

Nawet najcudowniejsza przedsiębiorstwo będzie miała duże problemy z zdobyciem klientów, jeśli jej działalność nie zostanie w właściwy sposób rozpowszechniona i nagłośniona. Oczywiście posiadanie samej reklamy nie wystarczy, musi być ona jeszcze dobrze przeanalizowana, i wypuszczana i ukazywana w takich miejscach, w których możliwość na jej zobaczenie będzie posiadało rzeczywiście bardzo sporo ludzi.
bank
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dbałość o pieniądze to rzecz, jaka dziś okazuje się przedmiotem niepokoju mnóstwa osób

Troska o pieniądze to rzecz, która aktualnie okazuje się przedmiotem niepokoju ogromnej ilości osób. Przyszłość rynku mimo obietnic oraz prognoz nie jawi się jako coś pewnego, dlatego lepiej jest odpowiednio postarać się o bezpieczeństwo swoich finansów. Jak jednak to zrobić? Pierwszą receptą jest tu rzecz jasna oszczędzania pieniędzy. Ciężko jednak wybrać do tego najlepsze konto. Nadmiar propozycji bankowych i wielorakich ofert z reguły utrudnia sprawę. Dodatkowym problemem może być przy tym specyficzny język używany podczas zawierania ustaleń. Nie każdego stać, niestety, na osobę biegłą w prawie na tyle, aby wyjaśnić liczne meandry bankowych ustaleń. Czy jednak oznacza to, że użytkownik w każdym przypadku znajduje się tutaj na przegranej pozycji? Nie, jeśli wyłącznie będzie on ostrożny.
Bilbord reklamowy
Opracował: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaką metodą trafić ze swoją ofertą do zmotoryzowanych?

Naturalnie zmotoryzowanych mieszkańców Polski jest kilkanaście milionów - znacząca ilość pełnoletniej części naszego społeczeństwa. Jednak nie ma sensu zawężać tematu. Powiedzmy, że chodzi w tym momencie o to by z własną ofertą dotrzeć do bardzo dużej części mieszkańców największych miast. Przede wszystkim chodzi akurat tutaj o Warszawę i Kraków. Moim skromnym zdaniem reklama na telebimie jest w stanie w dużym stopniu pomóc naszej osobie w osiągnięciu celu. Weźmy choćby w rachubę umieszczenie reklamy swojej firmy na telebimie umieszczonym przy ruchliwej drodze. W końcu to całkowita gwarancja bardziej znaczącej rozpoznawalności!
Billboard na drodze
Opracował: Robert Ashworth
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób promować własną restaurację?

Ludzie tak czy siak muszą jeść każdego dnia, bo jest to potrzebne do prawidłowego życia. Pewnie każdy człowiek świetnie o tym wie. W szczególności wiele mogą o tym powiedzieć wszelkiego rodzaju przedsiębiorcy, którzy mają związek z branżą gastronomiczną. Jednakże nadal dosyć rzadko jemy na mieście. A to powoduje, że chociaż niby jest coraz lepiej, tylko w Warszawie oraz innych dużych miastach fani dobrej strawy mają bardzo duży wybór.
billboard reklamowy w języku angielskim
Opracował: Robb1e
Na podstawie: http://www.flickr.com

Reklama na billboardach w rekomendowanej cenie

Gdy mowa o rozwiązaniu takim jak reklama na billboardach, dostrzega się spore zaangażowanie specjalistów. Dokładają oni wszelkich starań do tego, by przedstawiane dziś rozwiązania były na najwyższym poziomie. Rewelacyjne ceny za kolejne oferty również wpisują się w obecne wymagania klientów. Wybór rozwiązań jest zdumiewający, dlatego rekomendowane jest ciągle sprawdzać prezentowane opcje. Reklama billboardowa doceniana jest przede wszystkim za profesjonalizm wykonania.
długopis
Opracował: www.iconfinder.net
Na podstawie: www.iconfinder.net

Ciekawe gadżety dla firm – długopisy

Wśród propozycji większości przedsiębiorstw, wytwarzających gadżety będące przedmiotem marketingu poszczególnych marek, firm oraz przedsiębiorstw, odnaleźć można m.in. długopisy reklamowe. Eleganckie długopisy z ciekawymi wzorami, pasiaste, minimalistyczne, posiadające jedynie nazwę i logo firmy, dołączane są do dóbr i usług, oferowanych przez przedsiębiorstwo. Rozmaite długopisy reklamowe, które są do kupienia na rynku w niskich cenach, proponowane są z nadrukiem, grawerem – w przypadku długopisów metalowych, a także w kompletach piśmiennych.
billboard
Opracował: Mike Linksvayer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Reklama zewnętrzna jako najbardziej skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi spacerowiczów, nawet jeśli wcale nie są zainteresowani kupnem np. mebli

Chociaż wszelkiego typu reklamy bywają często odbierane jako zbyt napastliwe, to jednakże nadal są bardzo skuteczne. Żeby wspomniana reklama przynosiła konkretne pieniądze, musi być tak wymyślona, by każdy telewidz lub przechodzień mógł bez problemu ją zapamiętać. Jednakże zbyt duża oryginalność też nie jest wskazana, gdyż efekt finalny może być odwrotny do zaplanowanego.
wizytówka
Opracował: Geoffrey Franklin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wydruk profesjonalny wizytówek we Wrocławiu

Drukarnie oferują bardzo wiele zróżnicowanych usług. Co istotne, punkty tego typu są aktualnie bardzo szeroko dostępne. Można je znaleźć mianowicie już nie tylko w większych ośrodkach miejskich, ale także w mniejszych miejscowościach. Rodzaj usług najczęściej zależy od wielkości zakładu. Przykładowa drukarnia we Wrocławiu wykonuje usługi związane z drukowaniem dokumentów czarno-białych oraz barwnych na różnych formatach. Ostatnio bardzo popularne są tak zwane druki wielkoformatowe. Ta metodą można stworzyć fototapetę lub obraz na ścianę z dowolnie wskazanego przez siebie zdjęcia. Powinno się jedynie dopilnować by miało ono wysoką jakość. Oczywiście tego rodzaju produkt stworzony w zakładzie fotograficznym jest na dużo wyższym poziomie, jednak przewaga drukarni w tym miejscu polega na niższych cenach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.