Lista rankingowa może nam pomóc wyselekcjonować najkorzystniejsze rozwiązanie

Zgodnie z polskim prawem jakakolwiek nowo powstająca jednostka musi mieć rachunek rozliczeniowy. Dlatego nic osobliwego w tym, że zainteresowanie kontami firmowymi przez cały czas wzrasta. Zakładając firmę najlepiej jest od razu znaleźć najlepszą ofertę rachunków bankowych dla firm, albowiem późniejsza zmiana może być kłopotliwa.


wydajność
Prawdopodobnie wszyscy przedsiębiorcy są zainteresowani posiadaniem linii kredytowej, karty kredytowej, także możliwości realizowania darmowych transferów do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Można rzec, że są to podstawowe zadania, które powinien posiadać każdy rachunek bankowy dla firm. Jednakże w praktyce często wygląda to tak, że jeśli prowadzenie konta firmowego jest darmowe to można spodziewać się opłaty za wypłaty z bankomatów, bądź jeżeli są bezpłatne przelewy między bankami, gorzej jest wynegocjować elastyczną linię kredytową.

Posiadacze firm jednoosobowych najprawdopodobniej będą w największym stopniu zainteresowani tym, ażeby rachunek firmowy wytwarzał jak najmniej kosztów. Toteż w centrum zainteresowania mogą być konta, których prowadzenie nic nie kosztuje i jeszcze z darmowymi wypłatami z bankomatów i gratisowymi przelewami.

Moneta
Opracował: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jakkolwiek nie jest to być może nic dziwnego w wypadku kont prywatnych to konta firmowe kierują się trochę innymi przepisami i wobec tego nie wystarczy dotrzeć do dowolnego banku, ażeby znaleźć intratną ofertę.

Z kolei właściciele większych firm, albo przedsiębiorstw działających z kontrahentami spoza granic kraju będą prawdopodobnie zaciekawieni wszystkimi wyżej wyszczególnionymi cechami rachunków firmowych, lecz również prowadzeniem rachunków w walutach obcych. Na rodzimym rynku jest sporo ofert rachunków firmowych przedkładanych przez atrakcyjne i renomowane banki. Sprawdź ofertę świetnych kont na stronie: http://www.wybierarka.pl/konto-firmowe/alior-bank/ikonto-biznes/2446_19821

Jak w tym gąszczu wiadomości wyłowić najlepszą ofertę konta dla firm. Możesz sprawdzić porównywarkę kont dla firm. To jest takie konto, które ma wpływ na zredukowanie kosztów działania, jak też na wygodę obsługiwania struktur transakcji, ich jakość działania, oraz obsługę ze strony pracowników banków.
2014-08-11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.