Na kłopoty z pieniędzmi najbardziej odpowiednie są parabanki!

Kłopoty z pieniędzmi? Tak naprawdę dotykają mieszkańców dosłownie każdego państwa - bo nawet bardzo bogate kraje, jakie jak choćby Szwecja, Anglia albo Japonia nie są jakimiś finansowymi edenami, zatem przeciętny mieszkaniec miewa co jakiś czas problemy. Tych problemów nigdy mało w szczególności wśród ludzi, którzy na nieszczęście starają się żyć tak jakby ponad swój stan.

metafora obliczeń kredytu na mieszkanie
Opracował: Images Money
Na podstawie: http://www.flickr.com
A więc jeżeli ktoś jest zwykłym Kowalskim, no nie zarabia zbyt wiele pieniędzy, a jednak wydaje codziennie sporą kasę, ma bardzo duży problem. Wniosek: jeśli nie chcemy napotykać często na duże kłopoty z finansami, musimy w szczególności starać się zmienić swoją mentalność. Ona jest najważniejsza.

Inni czytali też

Kredytowa oferta banków

pieniądze i karty kredytowe
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com
Banki świetnie zdają sobie sprawę z konkurencji, jaka jest obecna na dzisiejszym rynku. Z tego powodu, ich propozycja jest ciągle uatrakcyjniana o kolejne produkty bankowe, których zadaniem jest zainteresowanie ewentualnych klientów. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się kredyty - przeważnie kredyt gotówkowy na dom, mieszkanie, samochód lub sprzęt AGD i RTV. Jak w takim przypadku rozeznać się w gąszczu bankowych ofert?


W sumie często nawet znaczna wygrana w lotto nie powoduje, że ludzie nareszcie przestają miewać problemy z kasą.

Zainteresował Cię ten wpis? To świetnie, ponieważ oryginalny wpis (http://www.kompasinwestycji.pl/aktualnosci/w-zabrzu-powstanie-zielona-dolina-14230) zawiera zbliżone dane do publikowanych.

No tak jesteśmy stworzeni, chociaż na całe szczęście nie wszyscy. No cóż, jednakowoż jeśli już zdecydowanie potrzebujemy błyskawicznej kasy, na przykład zainteresowały nas kredyty samochodowe (korzystne rozwiązanie: oferta leasingu), w sumie interesować się musimy kredytami pod zastaw. Takie oferty są o tyle doskonałe, że jeżeli spłacimy swoje zobowiązania pożyczkowe w terminie, oprocentowanie ogólnie nie będzie wygórowane. Niby gdzie jest haczyk? W sumie brak! Pożyczkodawcy i tak mogą dużo zarobić, bo po prostu niesamowicie wielu ludzi nie - można tutaj znaleźć - spłaca o czasie wziętej pożyczki. A więc spłaćmy swoje pożyczki w terminie, a błyskawiczna gotówka nie będzie złym rozwiązaniem. Wyłącznie tacy pożyczkobiorcy, którzy długi czas zalegają ze spłatą mają później nieprzyjemności - trudno się dziwić, lecz sami są mimo wszystko sobie winni...

Zatem kredyty mieszkaniowe (więcej : zamiana kredytu), samochodowe i reszta wielce zróżnicowanego wachlarzu usług bankowych w żadnym razie nie gryzą. Spokojna głowa - jeżeli ktoś sądzi, że jest jakoś inaczej, zapewne nasłuchał się sporo głupot od własnych znajomych: przede wszystkim osób, które najzwyczajniej nie spłacały w prawidłowym terminie kasy. Jeżeli nie jesteśmy takowymi osobami, w sumie w żadnym przypadku nie możemy unikać banków oraz pozostałych instytucji finansowych. No cóż, kasy i tak nie wydrukujemy, na bank również nie napadniemy...
2019-09-06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.