Oświetlenie ledowe służące jako element upiększający

Jestem mężczyzną który niezbyt lubi letnią porę. Owszem, jest cieplutko, wręcz zwykle zbyt ciepło. Dzionki są wydłużone, co służy wyprawom do lasu albo zgromadzeniom familijnym na plaży.Niezaprzeczalnie jest to wielce sympatyczne, wręcz korzystne zajęcie wakacyjne, tylko że ja, nie wiedzieć dlaczego, (być może pod wpływem norweskiej powieści, albo powieści o pewnym sławnym detektywie angielskim), preferuję jednak porę roku mało gorącą.
Zielony ogród
Opracował: Herry Lawford
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy wrzesień się nadchodzi, wzbiera w mym sercu chętka na siedzenie na działce. Chociaż dalej jest ciepło, a już podskórnie czuje się od czasu do czasu jesień. Uwielbiam w takiej chwili zasiąść sobie z parującą herbatą i zatopić się w cichość. Wyczuć woń kwiatów. Aby jednak można było się radować takimi uciechami, nieodzowne mi jest źródło światła w ogródeczku.

Wyskoczyłem zatem na sprawunki do dość dużego hipermarketu znajdującego się w najbliższym mieście.
Kwiaty ogrodowe
Opracował: Chris Bowman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zadecydowałem postawić na ochronę środowiska i jednocześnie ekonomię jak na Wielkopolanina przystało. Zaopatrzyłem się zatem (zobacz kontynuuj) w oświetlenie zasilane energią słoneczną. Posiadają one ten walor, że nie muszę frasować się o opłaty za prąd, a równocześnie bez kłopotu jest możliwe przespacerować się do bramki i progu.

Problem pojawił się przy wyborze żarówek. Po chwili namysłu, zdecydowałem się zastąpić i tak już nowoczesne żarówki halogenowe na jeszcze bardziej energooszczędne LED-y. Powstała wówczas konieczność dostosowania odpowiedniego gwintu.


Inni czytali też

Zastosowanie nowoczesnego sposobu oświetlenia diodowego

Wiązka świateł
Opracował: Bill Benzon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nasza rzeczywistość nieustannie się zmienia. W pierwszej połowie XXI w. dokucza nam troszkę ten nieprzerwany postęp techniczny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.