Dokument
mieszkanie
Opracował: Future PR
Na podstawie: Future PR

Wynajem mieszkań jest bardzo popularny - sprawdź jak zyskać

Znacznie częściej, jeśli ktoś dostaje w spadku dom, to zamiast je sprzedawać zdecyduje się na wynajem. Osoby, które wynajmują mieszkanie ponoszą wszelkie opłaty, a równocześnie do kieszeni proponującego wynajem systematycznie napływa dość pokaźna kwota, która pozwala odłożyć troszeczkę pieniędzy na później. Nie mniej należy powiedzieć, że z takiego wynajmu wciąż trzeba się rozliczać z właściwymi instytucjami, gdyż to przecież jakby nie było, jest nasz dochód.
ślub
Opracował: Agata Kwiecień
Na podstawie: abcslubu.pl

Jak zorganizować wesele za granicą?

Ślub za granicą może stać się rewelacyjnym wyborem. Nie znamy chyba romantyczniejszego miasta niż Paryż. Jeśli masz pieniądze i czas do załatwienia dokumentacji, zastanów się nad ślubem poza Polską. Przedstawiamy krótki przewodnik, w którym prezentujemy co trzeba uczynić, by wziąć ślub za granicą.
rachunki

Zalety rozliczania zaznań podatkowych PIT w odpowiedniej aplikacji

Rozliczenie podatkowe to zadanie każdego płatnika podatków, z którym trzeba zmierzyć się każdego roku. Czas, który jest na jego złożenie, mija wraz z ostatnim dniem kwietnia. Jednak nie warto zostawiać wszystkiego na ostatni moment, aby później nie denerwować się ogromnymi kolejkami, koniecznością błyskawicznego uzupełnienia dokumentów i wynikającymi z tego pomyłkami.
oprogramowanie
Opracował: Dell Inc.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Program do fakturowania - doskonały program dla małych firm

Dla wielu przedsiębiorców planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, kwestie związane z księgowością mogą spędzać sen z powiek. Sporządzanie deklaracji ZUS, prowadzenie podatku VAT, faktury, bilanse, rozliczenia z bankami.... Zaniepokojony nawałem obowiązków zaczyna zastanawiać się nad zatrudnieniem prywatnej księgowej. To dobry wybór, gdyż wykwalifikowana osoba zajmie się wszelkimi formalnościami i przeprowadzi przedsiębiorcę przez meandry przepisów.
sieć
Opracował: Patrick Bombaert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to jest polityka prywatności i w jaki sposób ją poprawnie stosować?

Prawo do prywatności powinna mieć każda osoba. To człowiek powinien decydować o tym, jakie szczegóły z jego życia są oddawane do informacji dla innych osób. Warto o tym pamiętać oraz egzekwować to prawo. Z tego względu tak istotne znaczenie ma obecnie polityka prywatności. Co kryje się pod tym pojęciem?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.