Gabinet
tatuaz
Opracował: Patrick Subotkiewiez
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sterylizacja narzędzi jest istotna

Nie trzeba chyba nikomu mówić, że w wielu gabinetach medycznych, a szczególnie tam, gdzie są instrumenty wielokrotnego użytku, musi być sterylizator. Nie musi on być wielki, nie mniej istotne jest, aby w każdym momencie dało się do niego wsadzić instrumenty medyczne i właściwie je oczyścić, zanim będą wykorzystane na następnym pacjencie. Jest to o tyle ważne, że kiedy nie będzie to dopilnowane, to może się okazać, że ktoś z winy lekarza będzie zakażony jakąś poważną chorobą, a tego z pewnością byśmy nie chcieli.
kosmetyczka
Opracował: Laura D'Alessandro
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są właściwe urządzenia do zabiegów kosmetycznych, co powinniście wiedzieć o upiększaniu się?

W dzisiejszych czasach Niesłychanie ważne jest to w jaki sposób się zaprezentujemy. Wiadomo, że są osoby, które zwracają uwagę na wnętrze człowieka, ale to, w jaki sposób wyglądamy jest tak samo istotne, wiadomo pierwsze wrażenie można zrobić jedynie raz. Dlatego musimy skorzystać z możliwości, jakie daje nam współczesna kosmetologia.
Mały Pacjent u dentysty
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Jakim sposobem wybrać rzetelnego stomatologa?

Nie lubimy dentystów – a szkoda. Prawdę mówiąc, podstawowym czynnikiem doboru stomatologa dla nas mogłaby być mimo wszystko sympatia. Najlepszy gabinet i fachowy sprzęt są istotne, ale miło by było tak zwyczajnie polubić wizyty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.