Gdzie znaleźć dobry portfel spełniający nasze wymagania?

Pieniądze, karty kredytowe i karty klubowe – te wszystkie przedmioty trzeba gdzieś upakować. Najoptymalniejszym rozwiązaniem jest portfel. Jak widać, wszystko jasne, jak wygląda portfel każdy widzi, aczkolwiek pozory mylą, bo portfeli jest tak wiele, że wielu ludzi jest zaskoczonych. Możemy kupić portfele skórzane czy portfele materiałowe, a to dopiero początek oferty.
Portfel
Opracował: Jim Le
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ogólna zasada jest taka, iż w zależności od stylu bycia, od pozycji społecznej czy zwyczajnego wewnętrznego przekonania wybieramy dobry dla nas portfel. Jeśli na przykład posługujemy się kartą debetową, a w sklepie najczęściej płacimy bilonem to najlepszy będzie portfel bilonówka. Najistotniejszą zaletą takiego portfela jest bardzo łatwy dostęp do monet.
Rozumiemy przecież sytuacje, jak nie możemy znaleźć grosza, czy dwóch, w portfelu bilonówce po otwarciu wszystkie monety - www.snmw.pl/ są od razu widoczne. Naprzeciw pozorom nie jest to portfel typowo dla pani, można znaleźć również modele dla mężczyzn. Jeśli szukamy czegoś w podobnym rodzaju, jak nie chcemy bilonówki, najlepszym rozwiązaniem będzie portfel podkówka (podkówki na racie (zobacz sprawdź informacje)).


Inni czytali też

Waluta za granicą

kantor wymiany walut
Opracował: blu-news.org
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sezon urlopowy w pełni. Jedni z nas właśnie wrócili z wakacyjnych wyjazdów, inni tak długo wyczekiwany urlop mają wciąż przed sobą. Gdy marzą nam się zagraniczne wojaże, należy zaczerpnąć informacji gdzie wymienić złotówki na walutę kraju, do którego planujemy podróż. W momencie dokonania niewłaściwego wyboru, koszty wymiany większej ilości gotówki mogą być bowiem zawyżone.


Dla lubiących sport najlepszą opcją będzie model sportowy . Wykonane z nylonu lub codury, spotyka się również skórzane portfele sportowe, raczej rzadko. Zresztą, skóra słabo pasuje na taki model, więc jest to częściej wyjątek niż reguła. Najczęściej, sportowy portfel przypadnie do gustu nie tylko sportowcom, lecz także osobom, które lubią luźny styl, noszą się swobodnie, nie preferują garniturów i innych oficjalnych ubrań.


Jedno z bardziej zaskakujących twierdzeń mówi nam, że szczytem głupoty jest kupno portfela za ostatnie pieniądze… Jest coś w tym, jednak istnieje inna niezbyt rozsądna rzecz: kupno nijakiego portfelu, z kiepskich materiałów, takiego, co posłuży nam przez kilka miesięcy i będzie trzeba rozejrzeć się za nowym. Dlatego pamiętajmy, że najczęściej portfele robione są z materiałów, jak: skóra, nylon, skóra „ekologiczna”, cordura, bawełna czy poliester (portfele ze skóry). Jeśli znajdziesz portfel wykonany z innego materiału, nie możesz być pewny, jak długo będzie ci służył.
2019-10-17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.