Pożyczki na które nie musisz czekać w banku

Dodatkowy lub wyższy rachunek? Nieplanowany wydatek, wakacyjny wyjazd? Nie zawsze wydatki w danym miesiącu da się przewidzieć. Jeśli bierzesz pod uwagę pożyczkę bez zaświadczeń, to wiedz, że przyniesie ona zamierzone efekty jedynie wtedy, gdy starannie zaznajomisz się z jej zasadami.
pieniądze
Opracował: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
racie (zobacz kliknij hiperłącze) bez zaświadczeń o zarobkach to oferta skierowana do wszystkich osób spodziewających się w szybkim tempie środków pieniężnych. To rozwiązanie nie wymaga wypełniania zbędnych wniosków, oraz adnotacji, czy posiadamy inne zaciągnięte zobowiązania kredytowe.

Mocną stroną tego rodzaju pożyczek jest z całą pewnością większa anonimowość. Brak zaświadczenia wiąże się głównie z tym, że o zadłużeniu nie dowiaduje się nikt, kto mógłby taką informację wykorzystać przeciwko nam.

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki, warto jednak przemyśleć indywidualne możliwości i być świadomym przyszłych zobowiązań. Czy jesteśmy w stanie ponieść dodatkowe koszty? Jeżeli jednak mamy pewność, iż brak środków finansowych to tylko przejściowy stan, kredyt jest odpowiednim rozwiązaniem.

Inni czytali też

Różne warianty pożyczek i kredytów

konstrukcja zrobiona z banknotów
Opracował: Marc de Ruijter
Na podstawie: http://www.flickr.com
W życiu każdego człowieka są takie chwile, kiedy konieczne jest uzyskanie dodatkowej ilości pieniędzy. Wynika to z rozmaitych przypadków życiowych, między innymi z nieoczekiwanych zdarzeń losowych, takich jak na przykład wypadki i zachorowania. Występuje także sporo mniej niebezpiecznych i traumatycznych sytuacji, kiedy potrzebne są dodatkowe porcje pieniędzy.


dom jednorodzinny
Opracował: MTM STYL
Na podstawie: MTM STYL
Szybką pożyczkę można otrzymać na parę sposobów. Poza tradycyjnym złożeniem podania o jej przyznanie, część firm oferuje pożyczkę przez sms. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet – szybki zastrzyk gotówki można otrzymać niezależnie od miejsca, w którym przebywamy. Idea działania jest prosta - aby stać się klientem instytucji wymagane jest wysłanie wiadomości tekstowej na wskazany numer. Środki znajdą się na koncie, zależnie od tego, w jakim banku prowadzony jest rachunek, od godziny do 24 godzin. W związku z tym już następnego dnia można zrealizować swoje plany.

Mechanizm szybkiej pożyczki kieruje się innymi zasadami niż np. pieniądze pod zastaw domu, gdzie zobowiązania wobec banku mogą wynosić nawet 30 lat oraz oczekują obok zdolności kredytowej, również stosownego zabezpieczenia spłaty kredytu, jakim jest hipoteka. Dzięki temu zabiegowi kredytodawca ma zapewnienie, iż kredytobiorca nie „ucieknie” z przedmiotem zabezpieczenia.
2018-02-23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.