Leasing i dofinansowanie z UE

Nie widzisz szansy na awans, a pragniesz rozwijać się zawodowo? Posiadasz interesujący pomysł na własną działalność?

Postaw na własny biznes. Zważywszy na to, iż osoby mające zamiar usamodzielnić się, mogą spodziewać się pomocy w postaci wkładu pieniężnego. Urzędy pracy zapewniają dofinansowania i kredyty na rozwój działalności.
Business
Opracował: Victor1558
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fundusze unijne na rozwój firm to oferta dla tych, którzy mają cel by powołać do życia własną firmę lub chcą modernizacji już będącego na rynku, jednak nie posiadają odpowiednich funduszy. Przy finansowym wsparciu ze źródeł zewnętrznych o wiele sprawniej jest zrealizować przedsiębiorcom swój plan. Korzystanie z pomocy proponowanej przez Unię Europejską bezsprzecznie znacząco wpływa na rozwój firmy a także poprawę jej konkurencyjności.


Inni czytali też

Jak dotacje z Unii pomagają małym firmom?

przypły pieniędzy
Opracował: Allan Ajifo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od czasu wstąpienia naszego kraju do struktur unijnych, jesteśmy obserwatorami mnóstwa zmian, które rozgrywają się w niemal każdej dziedzinie życia, zaczynając od zmian gospodarczych (rosnące zarobki, współpraca z firmami zachodnimi, wiele inwestycji liczących się koncernów), przez rozwój infrastruktury (nowe drogi i obwodnice, stadiony itp.) aż po przemiany mentalne (większe otwarcie na różnorodność). Najgłośniej jednak mówi się o wszelkiego typu subwencjach unijnych, które pozwoliły stanąć na nogi wielu przedsiębiorcom.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.