Jak i gdzie przygotować konferencję?

Zorganizowanie konferencji idealnej nie jest łatwe. Zobowiązuje do wielu zabiegów, negocjacji, pracy całego sztabu profesjonalistów, nie wspominając już o czasie, jaki należy na to zadanie poświęcić.
przemówienie na konferencji
Opracował: Vocus
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zanim jednak zaczniemy przygotowania, powinniśmy z rozwagą przemyśleć koncepcję spotkania, jakie pragniemy zorganizować, a także ustalić profil oraz liczbę odbiorców. To najważniejsze kwestie, o których należy pamiętać. Dopiero później możemy rozpocząć pracę nad scenariuszem konferencji, sporządzić harmonogram prac oraz rzeczowy kosztorys.

Inni czytali też

Metody reklamowe powinny być nieschematyczne

Miejsce na reklamę banerową
Opracował: Ursula Stalder
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sklepów, lokali gastronomicznych albo lombardów jest w naszym kraju dużo, no od zatrzęsienia. Czyli jeżeli ktoś pragnie wyróżnić sensownie własny interes w żadnym wypadku nie powinien zakładać, że to proste. Gdy wyłącznie na jednym odcinku ulicy zauważyć można cztery apteki, nie powinno dziwić zbytnio, iż ich posiadacze mają prawo uskarżać się na za dużą konkurencję.


Jeżeli te zabiegi mamy już za sobą, pora zainteresować się ważną sprawą, jaką jest, z całą pewnością, wybór miejsca na nasze spotkanie. W kraju z całą pewnością nie musimy się wstydzić zaplecza konferencyjno-szkoleniowego.

moje konferencje
W obecnych czasach cieszącym się popularnością miejscem na przeprowadzanie szkoleń stały się obiekty, których zasadniczym przeznaczeniem jest organizacja imprez okolicznościowych, np. wesel. Gospodarze tychże ośrodków są świadomi, iż sale konferencyjne są w stanie w dużym stopniu przyczynić się do wzrostu liczby gości, a co za tym idzie zwiększenia zysków. To dzięki sali, są w stanie zwiększyć sprzedaż pokoi (zwłaszcza w okresach poza sezonem) oraz wykorzystać zaplecze gastronomiczne. Dobrze przygotowana sala może znacząco wyróżnić miejsce na tle konkurencji. Niewłaściwie dopasowana - może zniweczyć nawet najbardziej przemyślane szkolenie - negatywnie wpływa na ogólne nastroje, interakcje słuchaczy i efekt całodniowej pracy. Rodzaj i kondycja wyposażenia do prezentacji to kolejne kryterium, które ma zasadnicze znaczenie przy poszukiwaniach sali konferencyjnej. Projektor multimedialny, ekran, zestaw audio-wideo, mikrofon bezprzewodowy i flipchart to wymagane wyposażenie, które musi znajdować się w każdej sali konferencyjnej. Wskazane jest także dostosować standard miejsca do charakteru naszej imprezy i wziąć pod uwagę łatwość dojazdu. Biorąc pod uwagę powyższe wskazówki, jest duże prawdopodobieństwo, iż konferencje (http://mojekonferencje.pl/krakow) przyniesie spodziewane efekty, a także zostanie zapamiętana przez przyjezdnych jako precyzyjnie zorganizowane przedsięwzięcie.
2017-12-18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.