Odrobinę na temat zabawek dla pociech. Przecież każdy z nas był dzieckiem

Wszystkie dzieciaki to powiedzą i dorosły zresztą też, przecież i oni byli dziećmi – zabawki są niezastąpione. Zabawki dla dzieci to świat czarów, wiedzy, poznawania świata. To niezbędny element szczenięcych lat. Któż z nas nie zapamiętał najbardziej kochanych zabawek – samochodów czy lalek. Kiedy wspominamy ten okres idylli przed oczyma stają nam obrazy wspaniałej zabawy, gdzie punktem najważniejszym byli nasi bohaterowie. Ach, cudowne, niewinne czasy…
zgadza się, pomarzyć nie zaszkodzi, wspomnieć, jak to było, kiedy nie
doświadczaliśmy poważniejszych zmartwień, a te naprawdę życiowe były zmartwieniem naszych rodziców. My własne życie rozgrywaliśmy w głowach i w trakcie zabawy. Czym to się nie bawiliśmy! laleczka bez rączki, miś bez oczka, uszkodzone samochody i tak dalej. Świat się dzielił na zabawki dla chłopców i dla dziewczynek, chłopcy posiadali wyścigówki, szturmowce, wojowników i czołgi, a dziewczyny lalki, kwiatki, konie i malowanki. Mimo tych kontrastów wszystko to kreowało fantastyczny, niepomiernie wielki i cudowny świat zabawek dla każdego dziecka (odwiedź ten link).

Inni czytali też

Dobre strony ekranów LED. Dlaczego warto zakupić telewizor z ekranem LED?

ekran led
Opracował: Tom Page
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prawie każdy z nas posiada w mieszkaniu telewizor. Nie tylko do obejrzenia w nim programów telewizyjnych, lecz także pełniący funkcję monitora do konsoli, odtwarzaczy czy komputera. Z tego powodu zależy nam na wyborze jak najlepszego modelu, aby działał latami, a jakość obrazu była bardzo dobra. Obecnie niezwykle powszechnie używane są telewizory wyposażone w ekran LED. Na rynku można znaleźć wiele modeli, dostępnych dla niemal każdej kieszeni. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na zalety ekranu ledowego.


Nic straconego jednakże. Jeśli będziemy już mieli malucha (zobacz kocyki dla niemowląt ) możemy powrócić do tych czasów podczas zabawy z naszym maluchem. Tak się często dzieje, iż tata pełny dzień w miejscu pracy, w garniturze, ważne spotkania, konferencje, a po przyjściu do domu myk w dresowy strój i do dziecka. To, w co się dzisiaj bawimy? wyciągamy tory i wchodzimy do pociągu czy może jednak, jakaś planszówka? A nie, będzie pojedynek robotów, a później zabawa w dom – pichcenie i porządki. Zobacz popularne zabawki:
tym samym powinniśmy przyznać, że dzisiejsze pokolenie dzieciaków ma do dyspozycji wiele ofert zabawy. Poza powszechnymi zabawkami, które nigdy się nie znudzą są jednocześnie coraz to doskonalsze gry komputerowe, w które można grać, i na laptopie, i na tablecie, i na konsoli. Taka dziedzina rozrywki co prawda nie jest zła, ale nie powinniśmy tylko tak pozwolić się bawić naszemu dziecku. Nawet, jeśli bawi się grając w rozwijające umysł gry, musimy niekiedy odłączyć tą całą technologię i powrócić do czasów analogowych, pobawić się jak to było kiedyś, bez patrzenia w telewizor, a w interakcji, która tworzy więź.
2019-04-10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.