Młodzi ludzie po studiach stają dzisiaj przed ciężkim wyborem

Młodzi absolwenci studiów stają obecnie przed niełatwym wyborem. Powinni z jednej strony zatrudnić się w takiej pracy, aby móc jakoś przeżyć, z drugiej strony jednak liczni absolwenci chcieliby pomimo godziwych zarobków móc rozwijania swoich pasji. W chwili obecnej jest na rynku pracy wielu absolwentów pragnących odnaleźć się w nowej przestrzeni.
praca
Opracował: Dell Inc.
Na podstawie: http://www.flickr.com
O ile w przypadku kierunków technicznych jest to możliwe, to już trudniej o to wśród absolwentów kierunków humanistycznych. W Polsce najczęściej nie dostrzega się możliwości płynących z pracy perspektywicznej. Nie rzadko najistotniejsze jest to, co tu i teraz, wykonanie działania na cito, w tej chwili, nie myślimy o planowaniu, nie widzimy, że planowanie jest podstawową siłą napędową nowych technologii.

Inni czytali też

Fajny sposób na zdobywanie coraz to nowych klientów

karta lojalnościowa
Opracował: thomas lapperre
Na podstawie: http://www.flickr.com
kiedy prowadzisz swoją firmę, być może powinieneś pomyśleć nad wprowadzeniem w niej nowoczesnych rozwiązań, które mogą zapewnić Ci dużo nowych klientów. Jeżeli zastanawiasz się nad niezłym pomysłem, być może powinieneś rozważyć opcję drożenia programów lojalnościowych dla Twoim klientów. Jeżeli Twoja firma trudni się sprzedażą różnego rodzaju rzeczy, wówczas programy lojalnościowe b2b są naprawdę fajnym. Taki program lojalnościowy polega na tym, że osoba przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie uzyskuje kartę stałego klienta, na którą później może zbierać punkty przy każdych kolejnych zakupach.


Podejście humanistyczne daje możliwość realizacji jakiegoś zadania przy założeniu, że jego skutki będą zauważalne w formie wieloletnich sukcesów. Najważniejsze dzisiaj w w dobrze rozwiniętych krajach staje się myślenie przyszłościowe. Ważne wyjątkowo staje się w tym wszystkim podejście humanistyczne. Wiąże się to z uniwersalizmem moralnym oraz myśleniem, że wszelkie działania jakie popełniamy muszą mieć skutki pozytywne dla całej ludzkości. Dalej


praca
Opracował: Abd allah Foteih
Na podstawie: http://www.flickr.com
Powinno się edukować młodzież i rozwijać na to, żeby w przyszłości studenci potrafili planować przyszłościowo, troszcząc się o następne pokolenia, rozwijać podejście moralne, nie tylko pragmatyczne. szkoda, że nie można tego zauważyć obecnie w naszym kraju w procesach politycznych oraz kulturowych. Utyka niezwykle mocno zarządzanie wszelkimi projektami. Bardzo dużo publicznej kasy jest marnowana a dodatkowo znaczna większość tych pieniędzy nie przyniesie odpowiednich efektów.

Taka sytuacja odbija się rownież trudną sytuacją na rynku pracy. Po co zatrudnić kogoś, kto zadba o identyfikację wizerunkową różnych placówek publicznych w danym mieście, wolimy zrobić to sami, albo bez jakiejkolwiek idei, tu i teraz, bez inwestycji w badania i przyszłość. W ten sposób nie tylko rujnuje się gospodarkę, ale także nie wspiera się idei permanetnego rozwoju. Ma to odbicie nawet w ilości miejsc pracy, w różnych częściach Polski, oferty pracy cieszyn dają możliwość zatrudnienia praca brukarz, ale pytanie czy to jedyna droga rozwoju naszej gospodarki.
2019-10-02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.