Etui - ochrona i kolorowy gadżet

Komórkowa moda kwitnie, zaś nowy pokrowiec skupia podobną uwagę jak i nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon jest w dobrym stanie, przez co działa bez zarzutu i dłuższy czas możemy go używać.
Jak zdążyliśmy się już przekonać, noszenie telefonu w kieszeni czy plecaku, w towarzystwie bilonu, na pewno nie zapowiada nic dobrego. Nawet jeśli aparat zaprojektowany jest przy użyciu najlepszych tworzyw, możemy zaobserwować na nim nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne. Choć nie ma to związku z funkcjonowaniem telefonu, dla wielu użytkowników może być to niełatwe do zaakceptowania.
Samsung Galaxy S5
Opracował: Chris F
Na podstawie: http://www.flickr.com
Idealnym wyjściem jest umieszczenie urządzenia w dodatkowym futerale do zakupu. Z racji, że telefony różnią się rozmiarami, dobrze będzie nabyć etui stworzone do konkretnego telefonu.

Właściciele Samsunga Galaxy mogą skusić się na etui Samsung Galaxy s iii lub etui Samsung Galaxy s iii mini – zależnie od posiadanego modelu. Etui są różnego rodzaju, ale łączy je jedna cecha: maksymalne zabezpieczenie.
etiu na telefon
Opracował: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zieleń, róż, mięta? Wiele zależy od stylu życia jaki prowadzimy – jeśli nasza praca wymaga wizytowych ubrań, musimy zastanowić się czy jaskrawy pokrowiec będzie właściwy. W takich sytuacjach warto jednak zastanowić się nad eleganckim czarnym etui lub klasycznym skórzanym futerale. Skórzana „wsuwka” będzie sprawdzi się w każdej sytuacji. Telefonu nie musimy wyjmować z pokrowca albowiem mamy dostęp do wszelkich złącz . Równie eleganckie będzie etui w kolorze białym, które bezustannie posiada wielu entuzjastów.

Inni czytali też

Inwestycje w kamienie szlachetne

Opracował: Greencolander)
Kamienie szlachetne stosowane w jubilerstwie to rzadko spotykane, twarde i wyjątkowo czyste odmiany wybranych minerałów. Fasetowane i oprawione w bezcenne kruszce, stanowiły od lat niezrównaną ozdobę i oznakę autorytetu. Są one niezastąpionym elementem insygniów władzy królewskiej, biżuterii i kosztowności, lecz mają zastosowania także w przemyśle i urządzeniach technicznych. Przypisywano im też dawniej właściwości lecznicze i magiczne, posiadały funkcję alegoryczną w tekstach religijnych.


Jeżeli jednak nie obowiązują nas zasady związane z kwestią ubioru, możemy bez obaw wybierać spośród wielu kolorów, które widnieją na pokrowcach. W dzisiejszych czasach etui stało się częścią stroju, podobnie jak damska torebka. Z tej przyczyny posiadanie paru egzemplarzy staje się coraz bardziej powszechne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.