Certyfikat prince2 będzie fantastyczny jeśli pracujesz jako project manager

kiedy pracujesz w dużej organizacji i chcesz się piąć wyżej po szczeblach kariery, wówczas bez wątpliwości powinna zainteresować Cię możliwość zrobienia certyfikatu Prince2. Ten szanowany na całym świecie certyfikat można uzyskiwać już od 1989 roku. Został on wtedy wymyślony przez organizację Central Computer and Telecommunications Academy, która potem przemieniła się w Office of Government Commerce. Certyfikat prince2 będzie rewelacyjny właśnie dla Ciebie jeżeli pracujesz jako kierownik projektów.
menedżer
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy jesteś managerem, wtedy też niewątpliwie powinieneś rozważyć możliwość wyrobienia takiego certyfikatu. Możesz także wziąć to pod uwagę http://grupapartner.pljeżeli poszukujesz pracy w charakterze lidera. Mnóstwo projektów, między innymi międzynarodowych poszukując pracowników wysokiego szczebla, zdecydowanie zwykle wymaga legitymowania się certyfikatem Prince2. Dzisiaj są dwa rodzaje certyfikatów Prince2 – chcesz zdać pierwszy stopień Prince2, wówczas musisz wyłącznie podejść do egzaminu. Nie musisz ukończyć żadnych praktyk – musisz jedynie pozytywnie zdać test. Jeśli Ci się to uda, wtedy możesz już legitymować się certyfikatem Prince2, który jest poważany na całym świecie. Koszt takiego egzaminu to współcześnie około tysiąca złotych. Jeżeli zdecydujesz się na podejście do egzaminu, wtedy musisz naprawdę porządnie się przygotować. Egzamin jest dość trudny, dlatego odpowiednie przygotowanie się do niego zajmuje nieraz naprawdę sporo czasu.


Inni czytali też

Czemu panowanie nad projektami jest aż tak ważne w każdej firmie

projekty
Opracował: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie od teraz jest jasne, że każdy projekt powinien być umiejętnie zarządzany, a jeśli program będzie właściwie przygotowany to jego sukces jest murowany. Strategia zarządzania jest bardzo ważna, więc powinniśmy podejść do tego rodzaju zagadnienia zawodowo. Dobrze jest skorzystać z pomysłów innych.


zarządzanie projektami
Opracował: KOMUnews
Na podstawie: http://www.flickr.com
Drugim poziomem certyfikatu jest Prince2 Practitioner, który upoważnia Cię do prowadzenia kursów z zakresu Prince2. Cena przystąpienia do takiego egzaminu to mniej więcej dwóch tysięcy złotych i jest on zdecydowanie o wiele trudniejszy niż certyfikat wstępny. Żeby uzyskać więcej wiadomości na temat kursów Prince2, trzeba przede wszystkim poszukać nieco w internecie. Jeżeli wpiszesz w wyszukiwarkę internetową hasło „Prince2 egzamin”, niewątpliwie otrzymasz wiele informacji. To rewelacyjny sposób, aby dowiedzieć się wszystkiego, co tylko jest Ci konieczne. Jeżeli zdecydujesz się podchodzić do egzaminu, wówczas będziemy za Ciebie bardzo trzymać kciuki.
2019-10-31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.