Który Internet jest najlepszy dla biznesu?

Obecny biznes bez normalnego dostępu do Sieci? Nierealne! Nawet jeśli powiedzmy piekarnie bądź restauracje generalnie potrafią radzić sobie bez akurat Internetu, to jednakże w przypadku pozostałych dziedzin jest to niemożliwe. A zresztą i wcześniejsze przykłady bądź co bądź są nieco zamieszczone na siłę. W takim razie trzeba ustalić jedną rzecz: jeśli mamy własny biznes, nie zamierzamy w najbliższych tygodniach przejść na emeryturę, bez cienia wątpliwości nie możemy przeoczyć ogromnego oddziaływania Internetu na biznes. Mowa o Polsce, chociaż Anglia, Kanada, Tajlandia albo Argentyna mają tak samo. Raczej nie ma sensu dawać teraz ludziom korków z gegry, skupmy się na Internecie.
kabel sieciowy
Opracował: Robbie Sproule
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jaki dostawca Internetu jest faktycznie stworzony dla polskiego biznesu? No cóż, jeżeli w rachubę akurat wchodzi internet biznes (www) (przejdź na naszą stronę), czyli nic dla przeciętnego Kowalskiego, którego głównie interesuje błyskawiczne oglądanie filmów na Youtube i ściąganie danych z Torrentów, bardzo ważnym czynnikiem jest brak awarii. Nawet krótkie awarie są w stanie nie tyle zdenerwować, ale także bądź co bądź (więcej info) narazić na znaczne straty natury finansowej. W następnym akapicie wszyscy zainteresowani pewnie spostrzegą, że no co jak co, lecz nie ma żadnego sensu oszczędzać na typowo biznesowych rozwiązaniach internetowych...

Inni czytali też

Organizacja konferencji

na konferencji
Opracował: Victor Martinez
Na podstawie: http://www.flickr.com
Duża liczba biznesmenów i właścicieli firm na którymś etapie swojej działalności napotyka na konieczność zorganizowania konferencji. Może to wynikać z rozmaitych przyczyn, w kaźdej sytuacji należy się jednak z tego wywiązać.


Czyli gdy jednak wybierzemy coś atrakcyjniejszego finansowo, pewnie będziemy mieć nieco powodów do narzekania na właśnie awarie. To realny scenariusz, chociaż na całe szczęście wcale nie jest tak, że zawsze najbardziej atrakcyjna cenowo oferta dostępu do Sieci jest gorsza. Jednakowoż to mała przestroga, trzeba uważać na dostawców, ponieważ bardzo różnie bywa.

Inny parametr - szybkie łącze. Internet musi być mega szybki, pracownikom będzie się dużo lepiej pracowało! Kilka dni temu został opublikowany ranking państw, w których ludzie posiadają najszybszy dostęp do Sieci - kliknij ten adres . Na nieszczęście Polska nie jest w ścisłej czołówce, choć i tak z tą szybkością wcale nie jest aż tak źle. Należy jeszcze umieć oddzielić wielkie aglomeracje od niewielkich miast, wsi. Zatem porządny Internet w biznesie to absolutna podstawa.
2019-02-21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.