Odpowiednie zdjęcie do CV

Szukanie pracy to dla wielu nieprzyjemny temat, jednak jak wiadomo kluczem do sukcesu jest aktualne CV. Na nim z kolei pierwsze wrażenie można zrobić za pomocą zdjęcia. Zwykle poszukiwania pracy zwykle mogą wyglądać identycznie i trudnym etapem jest pisanie dobrego CV, a potem listu motywacyjnego. Zdjęcie niektórzy traktują po macoszemu, umieszczając sztuczne dyplomowe ujęcia.
Mały Pacjent u dentysty
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Jakim sposobem wybrać rzetelnego stomatologa?

Dentystów się nie lubi – a szkoda. Tak naprawdę podstawowym kryterium wyboru stomatologa dla pacjentów powinna być pomimo bólu sympatia. Najlepszy gabinet i fachowy sprzęt są niezbędne, jedna miło by było po prostu polubić wizyty.
Opracował: Gstpc.com

Zawód: tłumacz przysięgły

Pomoc tłumacza przysięgłego jest konieczna w sytuacji wezwania do sądu, ale również ślubu z obcokrajowcem. Częstomamy potrzebę tłumaczenia z niecodziennego języka. Gdzie odszukaćnajlepszego tłumacza i czy to takie ważne?
Odlewy
Na podstawie: www.alwro.com.pl

Do czego są wykorzystywane są odlewy?

Czy zastanawiało was przy jakiejś okazji czym zajmuje się branża odlewnicza i gdzie tak właściwie wykorzystywane są różnego rodzaju odlewy? Chyba nie. Jest to odnoga produkcji przemysłowej, o której nie mówi się specjalnie często. Dlatego też wielu ludzi nie ma pojęcia, że bez niej inne by sobie nie poradziły. Odlewnie zaopatrują przemysł maszynowy, stoczniowy, motoryzacyjny. Nawet artykuły gospodarstwa domowego składa się wykorzystując odlewy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.