Odpowiednie zdjęcie do CV

Poszukiwanie pracy to dla części drażliwy temat, ale nie zapominajmy, że kluczem do sukcesu jest aktualne CV. To tu dobre wrażenie można osiągnąć za pomocą zdjęcia. Zwykle poszukiwania pracy wyglądają identycznie i problematycznym etapem jest robienie odpowiedniego CV, a następnie listu. Fotografię czasami traktujemy bez pomysłu, zamieszczając sztuczne dyplomowe ujęcia.
Mały Pacjent u dentysty
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Jakim sposobem wybrać rzetelnego stomatologa?

Dentystów się nie lubi – a szkoda. Tak naprawdę podstawowym kryterium wyboru stomatologa dla pacjentów powinna być pomimo bólu sympatia. Najlepszy gabinet i fachowy sprzęt są niezbędne, jedna miło by było po prostu polubić wizyty.
Opracował: Gstpc.com

Zawód: tłumacz przysięgły

Pomoc tłumacza przysięgłego jest konieczna w sytuacji wezwania do sądu, ale również ślubu z obcokrajowcem. Częstomamy potrzebę tłumaczenia z niecodziennego języka. Gdzie odszukaćnajlepszego tłumacza i czy to takie ważne?
Odlewy
Na podstawie: www.alwro.com.pl

Do czego są wykorzystywane są odlewy?

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek czym zajmuje się branża odlewnicza i do czego tak właściwie wykorzystywane są różnego rodzaju odlewy? Prawdopodobnie nie. Jest to gałąź przemysłu, o której nie słychać specjalnie często. Z tej przyczyny wielu ludzi nie wie, że bez niej inne by nie mogły działać. Odlewnie zaopatrują przemysł maszynowy, stoczniowy, motoryzacyjny. Nawet artykuły gospodarstwa domowego konstruuje się stosując odlewy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.