Powinniśmy utrzymywać czyste podłogi w naszej firmie

Nikogo z pewnością nie trzeba namawiać, iż prezentacja naszego biura lub marketu ma ogromny wpływ na to, jak postrzegają nas nasi klienci oraz potencjalni współpracownicy. Dlatego właśnie zawsze powinien w nim panować ład i powinno być schludnie. Lecz jak to wykonać, skoro za oknem leje deszcz albo śnieg i łatwo jest do wnętrza nawnosić błota, a przecież nie będziemy wciąż latali z mopem, gdyż to także nie będzie wywoływało nazbyt dużego szacunku do nas oraz do firmy, którą reprezentujemy?
Reynaers MAN w Monachium
Opracował: Publink PR
Na podstawie: Publink PR
Maty wejściowe mają szanse tu sporo zdziałać Zwykła wycieraczka przeważnie jest niedostrzegana oraz kiedy się po niej tylko przejdzie, to nie posiada ona szans na zatrzymanie w sobie tego wszystkiego co znajduje się pod naszymi butami. Mimo wszystko takie maty wejściowe są znacznie większe, a więc po pierwsze wpadają w oczy oraz niejako podświadomie wymuszają na wchodzącym, żeby wytarł buty, a po drugie również mamy szanse być pewni, iż robiąc na nich parę kroków, tak by mieć szanse przejść przez drzwi, sporo tego co mamy na podeszwie, mimo wszystko pozostanie przez nie wchłonięta. Co istotne, to fakt, że takie maty nie tylko są fantastycznie chłonne, lecz jeszcze na dodatek możemy posiadać pewność, że guma która się pod nimi mieści zagwarantuje nam wspaniałą przyczepność, więc nie będą się co chwilę przesuwały oraz co także istotne, nie będziemy musieli się bać, iż podczas prędkiego przemarszu przez nie, się wywrócimy. Sprawdź ofertę naszego sklepu

Inni czytali też

Sprzęt do sprzątania

biuro firmy
Opracował: Kristin Nador
Na podstawie: http://www.flickr.com
Miejsca, w których pojawia się duża liczba odwiedzających lub gości będą wymagać regularnego dbania o czystość. Z reguły zatrudniane są do tego osoby na etat lub też bierze zewnętrzną firmę która zajmie się sprzątaniem. Zatrudnione osoby, wyposażone w odpowiedni sprzęt do sprzątania będą codziennie pilnować tego, aby dookoła wszystko było odpowiednio czyste. A w każdym większym budynku jest co sprzątać.


Jest to też świetna reklama naszej firmy
biurowiec
Opracował: D+H
Na podstawie: D+H
Mamy szanse zdecydować się na zakup maty, która będzie calutka czarna, lecz również możemy dać na nią trochę więcej funduszy oraz inwestować w taką, na której będzie mieściło sifirm (polecamy przeczytaj więcej tutaj)ogo naszej przedsiębiorstwa. Przez to już od samego wejścia będziemy upewniali kontrahentów, iż dobrze trafili oraz że to właśnie do nas chcieli się zainkasować. Taoraz (link)ata z logiem będzie ukazywała nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie w to, by jak najlepiej rozreklamować własną firmę.

To nie jest duży koszt

Zakup takiej maty nie jest sporym kosztem, a co się z tym wiąże, możemy być pewni, iż będzie nam ona starczyła przez spory czas, przez co jej zakupienie stanie się jeszcze bardziej korzystne. Wspaniałe w tym wszystkim jest bez wątpienia również to, iż takie maty wejściowe zagwarantują nam porządek w biurze oraz powodują, że nawet zimą, nie będzie w nim śladów błota, które prezentują się nieestetycznie i na których łatwo się przewrócić.
2019-10-23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.