Powinniśmy utrzymywać czyste podłogi w naszej firmie

Nikogo z pewnością nie trzeba namawiać, iż prezentacja naszego biura lub marketu ma ogromny wpływ na to, jak postrzegają nas nasi klienci oraz potencjalni współpracownicy. Dlatego właśnie zawsze powinien w nim panować ład i powinno być schludnie. Lecz jak to wykonać, skoro za oknem leje deszcz albo śnieg i łatwo jest do wnętrza nawnosić błota, a przecież nie będziemy wciąż latali z mopem, gdyż to także nie będzie wywoływało nazbyt dużego szacunku do nas oraz do firmy, którą reprezentujemy?
Reynaers MAN w Monachium
Opracował: Publink PR
Na podstawie: Publink PR
Maty wejściowe mają szanse tu sporo zdziałać Zwykła wycieraczka przeważnie jest niedostrzegana oraz kiedy się po niej tylko przejdzie, to nie posiada ona szans na zatrzymanie w sobie tego wszystkiego co znajduje się pod naszymi butami. Mimo wszystko takie maty wejściowe są znacznie większe, a więc po pierwsze wpadają w oczy oraz niejako podświadomie wymuszają na wchodzącym, żeby wytarł buty, a po drugie również mamy szanse być pewni, iż robiąc na nich parę kroków, tak by mieć szanse przejść przez drzwi, sporo tego co mamy na podeszwie, mimo wszystko pozostanie przez nie wchłonięta. Co istotne, to fakt, że takie maty nie tylko są fantastycznie chłonne, lecz jeszcze na dodatek możemy posiadać pewność, że guma która się pod nimi mieści zagwarantuje nam wspaniałą przyczepność, więc nie będą się co chwilę przesuwały oraz co także istotne, nie będziemy musieli się bać, iż podczas prędkiego przemarszu przez nie, się wywrócimy. Sprawdź ofertę naszego sklepu

Inni czytali też

Ciekawe gadżety dla firm – długopisy

długopis
Opracował: www.iconfinder.net
Na podstawie: www.iconfinder.net
W ofercie większości przedsiębiorstw, produkujących gadżety będące przedmiotem reklamy danych marek, firm czy też przedsiębiorstw, odnaleźć można m.in. długopisy reklamowe. Eleganckie długopisy z ciekawymi deseniami, w pasy, minimalistyczne, mające jedynie nazwę oraz logo firmy, dołączane są do dóbr oraz usług, oferowanych przez firmę. Różnego rodzaju długopisy reklamowe, które dostępne są na rynku w niskich cenach, proponowane są z nadrukiem, grawerem – w przypadku długopisów metalowych, a także w kompletach piśmiennych.


Jest to też świetna reklama naszej firmy
biurowiec
Opracował: D+H
Na podstawie: D+H
Mamy szanse zdecydować się na zakup maty, która będzie calutka czarna, lecz również możemy dać na nią trochę więcej funduszy firm (polecamy przeczytaj więcej tutaj) inwestować w taką, na której będzie mieściło się logo naszej przedsiębiorstwa. Przez to już od samego wejścia będziemy upewniali kontrahentów, iż dobrze trafili oraz (link) że to właśnie do nas chcieli się zainkasować. Taka mata z logiem będzie ukazywała nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie w to, by jak najlepiej rozreklamować własną firmę.

To nie jest duży koszt

Zakup takiej maty nie jest sporym kosztem, a co się z tym wiąże, możemy być pewni, iż będzie nam ona starczyła przez spory czas, przez co jej zakupienie stanie się jeszcze bardziej korzystne. Wspaniałe w tym wszystkim jest bez wątpienia również to, iż takie maty wejściowe zagwarantują nam porządek w biurze oraz powodują, że nawet zimą, nie będzie w nim śladów błota, które prezentują się nieestetycznie i na których łatwo się przewrócić.
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.