Regulamin
klawiatura
Opracował: David Mulder
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo udostępnianych danych, jakie udostępniamy na wielu portalach oraz stronach internetowych z jakich korzystamy jest bardzo ważne.

Każda strona internetowa ma własny schemat zbierania niektórych informacji, a także korzystania z nich. Warto więc czytać dokumenty bedące na stronach, aby mieć świadomość, że poszczególne informacje administrator może uzytkować między innymi przekazywać je innym podmiotom.
regulamin strony internetowej
Opracował: northmemphisctc
Na podstawie: http://www.flickr.com

Etykieta w sieci

W każdej dziedzinie naszego życia są podstawowe reguły, których należy się bezwzględnie trzymać. Jest to kwestia dobrego wychowania oraz wyznawanych wartości etycznych. Choć nasz dzisiejszy świat czasami wywraca się do góry nogami, mimo wszystko warto trzymać się swoich żelaznych zasad. Taka postawa pomoże nam zdobyć ogólny szacunek, a niekiedy może zaowocować fascynującą znajomością albo propozycją pracy.
komputer
Opracował: DoDEA
Na podstawie: http://www.flickr.com

Po co przedsiębiorstwom nasze dane osobowe?

Wszyscy, którzy kiedyś mieli do czynienia z popularną formułką, która zawiera informacje o tym, że nasze dane osobowe będą przechowywane, a później przetwarzane, na pewno zastanawiali się nad tym niejednokrotnie, po co przedsiębiorstwa kolekcjonujące informacje na nasz temat. Odpowiedzi nie trzeba daleko szukać. Jest to jedno z narzędzi marketingowych. W naszych czasach najskuteczniejszy jest marketing internetowy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.