Temat
grupa prawników
Opracował: Steven Vance
Na podstawie: http://www.flickr.com

Patenty to narzędzie na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej wśród przedsiębiorstw

Staranie się o otrzymanie stosownego dla siebie patentu dość powszechnie kojarzy się nam jedynie z ludźmi, którzy dokonali jakiegokolwiek wiekopomnego odkrycia i zamierzają zagwarantować sobie do niego wyłączne prawo. W rzeczywistości jednak tego typu rzeczy są wymagane w bardzo wielu rozmaitych sytuacjach, i wcale nie korzystają z nich jedynie ci najwięksi wynalazcy. Nierzadko dochodzi przykładowo do tego, że firma funkcjonująca w konkretnej branży wymyśla dla siebie nowatorskie rozwiązanie, niespotykane w żadnym innym miejscu.
doradca podatkowy
Opracował: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Warszawski doradca podatkowy

Ilość spraw i spraw, jakie czasem należy załatwić w związku z podatkami okazuje się czasem przytłaczająca. Wszelkie druczki i zmiany legislacyjne frustrują, a do takiego nie w każdej sytuacji bywają one zrozumiałe dla klientów nieobeznanych z kwestiami prawnymi. Jak nie dać się podatkom jak również co zrobić, aby nie popaść w jakiś konflikt w tejże sprawie? Pomocne są w stanie być tutaj pewne opinie kumpli, trudniących się taką zagadnieniami lub tez odwiedzenie miejsca, choćby tego typu jak blog o podatkach.
firma
Opracował: Iain Scott
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób utrzymać znaczny stan bezpieczeństwa w firmach?

Zachowanie bezpieczeństwa w organizacjach jest współcześnie niebywale pożądane. Żyjemy bowiem w stosunkowo niestabilnych czasach, gdzie z każdej strony mogą się na nas czaić różne zagrożenia. W tym miejscu mowa szczególnie o dużych organizacjach, w których kontrola tajnych wiadomości jest niezwykle wymagana. W tym celu używane są różne systemy, dzięki którym możliwe jest rygorystyczne przestrzeganie reguł bezpieczeństwa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.