Kredyty
Pieniądze, monety
Opracował: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Teraz masz szansę kupić wszystko o czym zamarzymy

Jak często dzieje się tak, że patrzymy na jakiś produkt, powiemy że jego posiadanie bardzo usprawniłoby nam funkcjonowanie, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że na chwilę obecną nie dysponujemy tak dużą ilością wolnej gotówki, żebyśmy mieli szansę sobie na niego zezwolić? Na szczęście obecnie banki proponują nam przeróżnego typu pomoc, dzięki której spełnienie naszych planów jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.
pożyczki
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Możemy na spełnienie najskrytszych marzeń

Kiedy do tej pory nie wyjeżdżaliśmy nigdzie na urlop, bo zwyczajnie brakło nam pieniędzy, to dziś mamy szanse to przemienić. Teraz mamy szanse skorzystać z przeróżnych form pożyczek, dzięki czemu w błyskawicznym czasie mamy szanse stać się posiadaczami odpowiedniej wielkości kwoty, która zezwoli nam na wypełnienie nawet najdziwniejszych marzeń.
pieniądze i karty kredytowe
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kredytowa oferta banków

Banki świetnie zdają sobie sprawę z konkurencji, która jest obecna na dzisiejszym rynku. Wobec tego, ich oferta jest cały czas uatrakcyjniana o następne produkty bankowe, których zadaniem jest zainteresowanie potencjalnych klientów. Zdecydowanie największą popularnością cechują się kredyty - przeważnie kredyt gotówkowy na dom, mieszkanie, samochód lub sprzęt AGD i RTV. Jak w takim przypadku odnaleźć się w gąszczu bankowych produktów?
Pieniądze, nominał polski
Opracował: kstudenta
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Na kłopoty z pieniędzmi najbardziej odpowiednie są parabanki!

Problemy z pieniędzmi? W sumie dotykają mieszkańców dosłownie każdego kraju - nawet mocno bogate państwa, jakie jak chociażby Norwegia, Wielka Brytania bądź Nowa Zelandia nie są jakimiś ekonomicznymi edenami, zatem przeciętny mieszkaniec miewa od czasu do czasu problemy. Tych problemów nigdy mało w szczególności wśród takich ludzi, którzy niestety starają się żyć tak jakby ponad swój stan.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.