Promocja
program lojalnościowy
Na podstawie: www.spiceupyourblog.com

Plusy programów lojalnościowych

Policzenie wszystkich programów lojalnościowych funkcjonujących na rynku byłoby nie lada doświadczeniem. Prawdę powiedziawszy, przy każdym kupnie produktu lub usługi pyta się nas, czy zbieramy punkty na specjalną kartę. I nie powinno nas to dziwić ponieważ program lojalnościowy to jedno z najbardziej powszechnych, działających obecnie narzędzi marketingowych. Umożliwia budowanie trwałej więzi pomiędzy daną marką a klientem.
Billboard na drodze
Opracował: Robert Ashworth
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób promować własną restaurację?

Ludzie tak czy siak muszą jeść codziennie, bo jest to niezbędne do normalnego funkcjonowania. Zapewne każdy człowiek bardzo dobrze to rozumie. Zwłaszcza sporo mogą o tym powiedzieć różnego rodzaju przedsiębiorcy, którzy mają związek z branżą gastronomiczną. Jednakże w dalszym ciągu dosyć nieczęsto jemy na mieście. To sprawia, że choć co prawda sytuacja się poprawia, tylko w Warszawie i innych dużych miastach fani dobrej strawy mają ogromny wybór.
Miejsce na reklamę banerową
Opracował: Ursula Stalder
Na podstawie: http://www.flickr.com

Metody reklamowe powinny być nieschematyczne

Sklepów, barów czy komisów jest w naszym kraju sporo, od groma. A więc jeśli ktoś chce wyróżnić jakoś własny interes nigdy nie powinien założyć, że to łatwe. Gdy tylko na jednej ulicy zauważyć idzie sześć aptek, nie powinno dziwić zbytnio, iż akurat ich posiadacze mają prawo skarżyć się na za wielką konkurencję.
billboard
Opracował: Mike Linksvayer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Reklama zewnętrzna jako najbardziej skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi spacerowiczów, nawet jeśli wcale nie są zainteresowani kupnem np. mebli

Pomimo tego że wszelkiego typu reklamy są nierzadko odbierane jako zbyt napastliwe, to jednak nadal pozostają niezwykle skuteczne. Żeby wspomniana reklama przynosiła konkretne pieniądze, musi być tak wymyślona, by każdy telewidz bądź przechodzień mógł łatwo ją zapamiętać. Jednakże nazbyt duża oryginalność też nie jest rekomendowana, ponieważ efekt końcowy może być odwrotny do założonego.
bilbord
Opracował: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Projektowanie reklam wielkogabarytowych

W obecnych czasach z powodu natłoku rozmaitego rodzaju reklam wysoka promocja swojej spółki lub zajmującej inicjatywy nie należy do zbyt łatwych zadań. Ogromna ilość już istniejących ulotek jak również plakatów sprawia, że bycie dostrzeżonym nie jest te proste, jak pozornie jest w stanie się to wydawać.
marketing
Na podstawie: sxc.hu/photo/1377963

Przydatne narzędzia reklamowe a lojalność konsumenta

Marketing lojalnościowy to dziś skuteczne narzędzie wielu marketerów. Jak wiadomo każda dobra marka walczy o to, by na dobre zaistnieć w umysłach swoich klientów. Aktualnie klienci mają duży wybór usług, dlatego też tożsamość marki musi być bardzo dokładnie zbudowana, by zyskać ich lojalność. Przede wszystkim powinna opierać się na przemyślanych wartościach i ukierunkowanym komunikacie, skierowanym do klienta. Trwałą lojalność klientów należy zdobywać wytrwale. Lojalny klient będzie chętnie nabywał produkty naszej marki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.