ISO 14001 a propozycje na rynku

Na naszym rynku obowiązujące są pewne standardy ISO. Jednym z nich jest certyfikat ISO 14001, jaki jest mocno związany z zarządzaniem środowiskowym. Jest to określona w pewien sposób zasada, dzięki której wyznaczane są standardy na tym obszarze działań. Obowiązuje ona od 1996 roku, kiedy wykrystalizowała z normy BS 7750. Zaczęto się wówczas na rynkach w Europie intensywnie interesować tego typu rozwiązaniami, jeżeli chodzi o wyznaczanie standardów. Dzięki nieustannemu wprowadzaniu ich w życie możliwe jest różnicowanie.

Zarządzanie środowiskowe oparte na określonych normach

Inni czytali też

Ciekawe gadżety dla firm – długopisy

długopis
Opracował: www.iconfinder.net
Na podstawie: www.iconfinder.net
W ofercie wielu przedsiębiorstw, produkujących gadżety będące przedmiotem reklamy danych marek, firm czy też przedsiębiorstw, odnaleźć można m.in. długopisy reklamowe. Przydatne długopisy z atrakcyjnymi deseniami, w pasy, minimalistyczne, mające jedynie nazwę oraz logo producenta, dodawane są do dóbr i usług, proponowanych przez firmy. Różnego rodzaju długopisy reklamowe, które są do kupienia na rynku w korzystnych cenach, oferowane są z nadrukiem, grawerem – w przypadku długopisów metalowych, jak również w zestawach piśmiennych.


Zarządzanie środowiskowe opiera się na określonych regułach, więc niesamowicie ważne jest przywiązywanie wagi do stawianych w Polsce standardów i wymagań. Poszczególne wymagania mogą się jednak znacząco między sobą różnić, więc należy zwracać na nie uwagę. Biorąc pod uwagę rozmaite rodzaje certyfikat ISO w zakresie usług certyfikat ISO - kliknij aby zobaczyć więcej - w zakresie usług jest jednym z nim i należy do szczególnie znaczących w naszym kraju. Wyznaczana standardami identyfikacja poszczególnych aspektów środowiskowych jest dzisiaj w szczególnej cenie.

ISO 14001 jako szczególnie ważny w kraju standard
adees
Opracował: adees
Na podstawie: http://www.adees.pl/
Wspomniany standard ISO (dodatkowe źródło) 14001 pozwala na wpisywanie określonego przedsiębiorstwa w ramy określonego schematu, w którym panują jasne reguły związane z jakością. W latach 1996-2005 zostało wydanych ponad 111 tysięcy certyfikatów tego typu, co już wtedy świadczyło o jego szczególnej przydatności. Miało to miejsce w 138 krajach, co także przesądziło o sukcesie. Do dzisiaj norma ta jest w pełni brana pod uwagę, ale w Polsce uznano ją dopiero w 2004 roku.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.