Gdzie najlepiej zamówić potrzebne rzeczy dla noworodka, czyli tzw. wyprawka

Ten dzień już nadchodzi, zbliża się podniecając i przerażając zarazem. Już niedługo na świecie pojawi się wasze maleństwo. Z tego, co wiem, poczyniliście już zapewne wszystkie niezbędne przygotowania. Macie przygotowane łóżeczko i pokoik dla swojego maleństwa, ale co z dodatkowymi rzeczami? Czy macie absolutnie wszystko, czy wasza wyprawka dla noworodka zawiera to, co najważniejsze? Przekonajmy się!


niemowlę
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Body i kosmetyki antyalergiczne, chustki, nakrycia głowy, grzebienie, fotelik do samochodu czy kocyki dla dzieci (zobacz szczegóły na stylowedziecko.pl)? Te wszystkie przedmioty powinniście mieć już pod ręką. Co do jedzeniasprawa przedstawia się tak, że najbardziej wartościowy pokarm to ten w piersiach mamy, więc nie ma sensu myśleć o mleku modyfikowanym. Może się zdarzyć taka sytuacji, że jednak będzie ono potrzebne, ale wtedy lepiej skonsultować to z lekarzem.

Planujesz kupić drogie rzeczy? Lepiej z tym poczekaj i zanim zdecydujesz się na ten krok popytaj swoich znajomych, czy nie mają po swoich pociechach takich zabawek lub praktycznych urządzeń, które są sprawne i możesz je z powodzeniem wykorzystać. Warto też nabyć elektroniczną nianię. To urządzenie jest niezwykle przydatne np. na wakacjach, kiedy chcecie słyszeć, czy waszemu dziecku nie dzieje się nic złego, a na przykład w danej chwili go nie widzicie.

Pozostaje kwestia, gdzie to wszystko kupić, podstawowe, jak i bardziej zaawansowane rzeczy. Drogi są w zasadzie trzy. Można to zrobić udając się do sklepu osobiście, internetowo lub kupić od znajomych. Każda z tych możliwości ma swoje plusy i minusy. Największą zaletą zakupów stacjonarnych jest możliwość dokładnego obejrzenia z bliska danego przedmiotu. Można wypróbować, sprawdzić czy o taki przedmiot dokładnie nam chodziło. Minusem niestety jest wyższa niż w sklepach internetowy cena.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.