Masz pomysł na własny biznes? Staraj się o dofinansowanie

Ciężko Ci zatrudnienie na rynku pracy? Czujesz chęć bycia samodzielnym i niezależnym? Masz godny uwagi pomysł na własną działalność?
Odważ się na własny interes! Szczególnie, iż osoby planujące otworzenie własnej firmy, mogą być pewni wsparcia w postaci wkładu pieniężnego na rozkręcenie całego przedsięwzięcia - urzędy pracy oferują dotacje i kredyty na rozpoczęcie działalności oraz szklenia przygotowujące ewentualnych chlebodawców.
A może prowadzisz już własną działalność, ale chcesz bardziej „rozwinąć skrzydła”? Niezależnie od tego, czy zmagasz się z przejściowymi trudnościami z płynnością, czy też
fundusz
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com
w niedalekiej przyszłości masz zamiar poczynić wydatki na rozwój prowadzonej działalności, kredyt gotówkowy umożliwi Ci efektywne zarządzanie płynnymi środkami finansowymi firmy. Fundusze unijne na rozwój firm (zobacz doradztwo kredytowe wrocław) to droga z przeznaczeniem dla tych, którzy uważają, że są gotowi by powołać do życia działalność gospodarczą lub chcą modernizacji już istniejącego biznesu, jednak nie mają na ten cel odpowiednich funduszy.


Inni czytali też

Które usługi powinny być klientom zapewniane przez bank?

finanse
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dniu dzisiejszym posiadanie przez nas pieniędzy to bezsprzecznie bardzo ważny aspekt. Każdy z nas w pewnej mierze dąży do tego, aby nasze wysoki z pewnością stały na ogromnie dużym poziomie, niemniej jednakże jak najbardziej nie zawsze jest to możliwe do wykonania. Kolejny aspekt, o którym wskazane jest w tym miejscu wspomnieć, to bez wątpliwości fakt, iż chcemy posiadać nasze pieniądze w bezpiecznym miejscu.


Przy finansowym wsparciu ze źródeł zewnętrznych o wiele łatwiej jest urzeczywistnić przedsiębiorcom swój plan. Korzystanie z pomocy oferowanej przez fundusze unijne z całą pewnością bardzo pozytywnie wpływa na rozwój firmy a także poprawę jej konkurencyjności. Zakładając, że choć część tych przedsiębiorców utrzyma się przez dłuższy okres na rynku - są szanse, iż będą się rozwijać i pozyskiwać kolejnych pracowników. Udzielając więc dotacji, Urząd Pracy w pewien sposób przysparza powiatowi dodatkowych pracodawców, którzy mogą następnie
firma
Opracował: istock
Na podstawie: istockphoto.com
tworzą nowe miejsca pracy dla innych.

Pamiętajmy, że pomyślna decyzja odnośnie dotacji nie zwalnia nas od wypełniania obowiązków nałożonych przez instytucję dofinansowującą. Główny, to obowiązek utrzymania działalności gospodarczej przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności gospodarczej, a w razie niedotrzymania zobowiązania - udzielenia zwrotu otrzymanych pieniędzy wraz z odsetkami.
Mimo pewnego ryzyka i odpowiedzialności z jaką utożsamiana jest własna działalność spora liczba osób podejmuje to wyzwanie z przeświadczeniem o jego sukcesie, dlatego...odwagi!
2021-04-28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.