Masz pomysł na własny biznes? Staraj się o dofinansowanie

Ciężko Ci zatrudnienie na rynku pracy? Czujesz chęć bycia samodzielnym i niezależnym? Masz godny uwagi pomysł na własną działalność?
Odważ się na własny interes! Szczególnie, iż osoby planujące otworzenie własnej firmy, mogą być pewni wsparcia w postaci wkładu pieniężnego na rozkręcenie całego przedsięwzięcia - urzędy pracy oferują dotacje i kredyty na rozpoczęcie działalności oraz szklenia przygotowujące ewentualnych chlebodawców.


A może prowadzisz już własną działalność, ale chcesz bardziej „rozwinąć skrzydła”? Niezależnie od tego, czy zmagasz się z przejściowymi trudnościami z płynnością, czy też
fundusz
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com
w niedalekiej przyszłości masz zamiar poczynić wydatki na rozwój prowadzonej działalności, kredyt gotówkowy (https://www.bgz.pl/indywidualni/kredyty/pozyczki/pozyczka-gotowkowa.html) umożliwi Ci efektywne zarządzanie płynnymi środkami finansowymi firmy. Fundusze unijne na rozwój firm (https://www.bgz.pl/fundusze_eu/) to droga z przeznaczeniem dla tych, którzy uważają, że są gotowi by powołać do życia działalność gospodarczą lub chcą modernizacji już istniejącego biznesu, jednak nie mają na ten cel odpowiednich funduszy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.