Podróż
samolot
Opracował: Joe Kunzler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Warunki otrzymania odszkodowania za odwołany lot

Latanie samolotami jest dziś na pewno jednym z najbardziej powszechnych środków lokomocji. Dzieje się tak z reguły przez wzgląd na fakt, że samoloty dają szansę na naprawdę dość sprawne podróżowanie, także w bardzo odległe miejsca. Na dodatek są wygodne oraz relatywnie tanie, szczególnie kiedy bilety zarezerwuje się odpowiednio wcześniej czy korzysta się z usług tanich linii lotniczych, jakie aktualnie podbijają rynek.
samolot
Opracował: Bradley Gordon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odpowiedni bilet a brak miejsc w samolocie - co zrobić?

Pewnego dnia słyszałam, że linie lotnicze nie zawsze są w pełni uczciwe wobec swoich klientów. Kolega opowiadał, że na część lotów przedsiębiorstwa oferują dużo więcej biletów niż jest miejsca w samolocie. Uważałam, że kogoś poniosła wyobraźnia. Do czasu, jak mi osobiście zdarzyła się właśnie taka sytuacja.
opony
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Ogumienie należy wymieniać, ponieważ muszą być dostosowane do pory roku

Dbamy o swój pojazd, wykonujemy przeglądy, reperujemy potrzebne rzeczy, myjemy go, ale równocześnie dosyć często nie pamiętamy o oponach. O tym, żeby zobaczyć, jaki jest ich stan, czy jeszcze są właściwe do jazdy, czy może trzeba je zmienić, bo już praktycznie nie trzymają się drogi i nie gwarantują nam żadnego bezpieczeństwa w czasie jazdy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.