Podróż
samolot
Opracował: Bradley Gordon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odpowiedni bilet a brak miejsc w samolocie - co zrobić?

Nie tak dawno usłyszałam legendę, że przedsiębiorstwa lotnicze nie zawsze są w pełni uczciwe wobec klienta. Kolega opowiadał, iż niektóre linie oferują w sprzedaży dużo więcej biletów niż jest miejsc na pokładzie samolotu. Sądziłam, iż to tylko plotki. Do czasu, jak mi osobiście spotkała mnie taka sytuacja.
samolot
Opracował: Joe Kunzler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Warunki otrzymania odszkodowania za odwołany lot

Latanie samolotami jest dziś zdecydowanie jednym z najbardziej powszechnych środków lokomocji. Dzieje się tak najczęściej ze względu na fakt, że samoloty dają szansę na rzeczywiście dosyć szybkie podróżowanie, także w bardzo odległe miejsca. Dodatkowo są wygodne i relatywnie tanie, w szczególności gdy bilety zarezerwuje się wystarczająco wcześniej czy korzysta się z oferty tanich linii lotniczych, jakie współcześnie podbijają rynek.
opony
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Ogumienie należy wymieniać, ponieważ muszą być dostosowane do pory roku

Dbamy o swój pojazd, wykonujemy przeglądy, reperujemy potrzebne rzeczy, myjemy go, ale równocześnie dosyć często nie pamiętamy o oponach. O tym, żeby zobaczyć, jaki jest ich stan, czy jeszcze są właściwe do jazdy, czy może trzeba je zmienić, bo już praktycznie nie trzymają się drogi i nie gwarantują nam żadnego bezpieczeństwa w czasie jazdy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.