Klasyczny rock nie zniknie nigdy

Paul McCartney powiedział kiedyś, że klasyczny rock będzie trwał wiecznie.
I nie ma chyba osoby, która się z tym zdaniem nie zgodzi. Fakt, muzyka rockowa cały czas eksperymentuje, a powstające utwory brzmią inaczej od poprzednich.
koncert
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Dzisiejszy Radiohead, a najbardziej znacząca w świecie rocka kapela Led Zeppelin to jak ogień i woda . Ale miejmy na uwadze, że ich korzenie cały czas pozostają te same. Z tej przyczyny muzyka rockowa jest muzyką i wnuków i ...dziadków. Rodzice również nadal pozostają wierni zespołom swej młodości. Lata 80. i 90. to grunge i rock alternatywny. To kawałki tych gatunków muzycznych były najczęściej grane w radiu. Nirvana rozbrzmiewała zewsząd, a a jej frontman został okrzyknięty „głosem nowego pokolenia” z którym identyfikowała się połowa nastolatków.

Inni czytali też

Kancelaria prawnicza z Wrocławia oferuje – pomoc najlepszych profesjonalistów

sąd
Opracował: Mark Hillary
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pragnąc wybrać najlepszych ekspertów z miejsca takiego jak kancelaria prawnicza Wrocław poleca jedynie profesjonalistów. Wybierając rozwiązywanie spraw w taki sposób powinniśmy zwrócić się do ekspertów. Zespół cenionych radców prawnych z Wrocławia jest w stanie rozwiązać nawet najbardziej zawiłe sprawy w krótkim czasie. Rewelacyjne opcje, które nierozerwalnie związane są z tym, co zaproponować może kancelaria prawnicza już teraz, wybierane są przez wielu zaciekawionych klientów na rynku.


Chwytliwa melodia, jednocześnie pogodna i depresyjna oraz tekst, w którym nie tak łatwo było doszukać się sensu – taka właśnie była Nirvana . Kompozycje te, pokazywały emocje Kurta – zwątpienie, niezrozumienie, gniew i... humor. Wszystkie te emocje były emocjami młodych ludzi kochających jego twórczość. Z tego względu, wielkim zaskoczeniem okazała się samobójcza śmierć Cobaina, a wraz z nią rozwiązanie zespołu. Po jego odejściu popularność zespołu sięgnęła zenitu. Niestety, na koncert grupy Nirvana już nigdy nie będzie nam dane się wybrać, ale dla większości ludzi to nadal nr 1 w świecie rocka.

Więcej szczęścia mają jednak fani zespołu Aerosmith. Już 12 czerwca, w Łodzi pojawi się ten amerykański zespół. Ostatnio odwiedzili nasz kraj aż 20 lat temu. Nagłośniony w mediach koncert odbył się w Warszawie i przyciągnął wielotysięczną publiczność. Tuż przed koncertem lider Aerosmith, Steven Tyler odebrał... talerz swojskiej kiełbasy, który z humorem nazwał „pierwszą polską złotą płytą dla zespołu”. Już za chwilę zobaczymy ich powrót w wielkim stylu! Sprzedali ponad 150 milionów egzemplarzy swoich albumów na całym świecie, są legendami swojego rozpoznawalnego stylu - mieszanki rocka i bluesa. aerosmith daje gwarancję, że da z siebie wszystko „ by ten wieczór był niezwykły” i żałuje, że tyle lat musieliśmy na nich czekać. Czy nasze czekania się opłaciły? Czy czeka na nich kolejna „polska złota płyta”? Okaże się już w czerwcu.
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.