Bez reklamy nic nie zdziałamy

Nawet najlepsza firma będzie posiadała znaczne kłopoty z pozyskaniem klientów, kiedy jej funkcjonowanie nie będzie w odpowiedni sposób rozpromowana oraz nagłośniona. Oczywiście posiadanie samej reklamy nie starczy, musi być ona jeszcze dobrze przeanalizowana, i wypuszczana oraz pokazywana w takich miejscach, w których okazję na jej zauważenie będzie miało na pewno bardzo wiele osób.
Telebimy są bardzo przydatne w reklamie

reklama
Opracował: HM Revenue & Customs
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy posiadać gwarancję, iż nasza reklama przyciągnie wzrok i uwagę, to na pewno musi ona być zamieszczona przy najbardziej użytkowanych ulicach, ale jednocześnie także powinna się świecić i zmieniać. Mimo wszystko aby to było realne, musimy się dowiedzieć, gdzie nająć telebimy (http://www.medas-media.com.pl/), tak aby miały okazję one pokazywać naszą reklamę i przyciągać do nas coraz to znaczniejsze grono klientów. Co istotne to kwota najmu takiego telebimu nie jest wcale nazbyt wysoki, a co się z tym wiąże, w szybkim czasie się nam zwróci, z czego na pewno będziemy naprawdę usatysfakcjonowani.


Inni czytali też

Reklama zewnętrzna jako najbardziej skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi spacerowiczów, nawet jeśli wcale nie są zainteresowani kupnem np. mebli

billboard
Opracował: Mike Linksvayer
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chociaż wszelkiego typu reklamy są często odbierane jako nazbyt napastliwe, to jednakże w dalszym ciągu są bardzo skuteczne. Żeby wspomniana reklama przynosiła konkretne pieniądze, musi być tak pomyślana, by każdy telewidz lub spacerowicz mógł łatwo ją zapamiętać. Jednak nazbyt duża oryginalność również nie jest wskazana, gdyż efekt finalny może być odwrotny do założonego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.