praca programisty
Opracował: Elizabeth Krumbach Joseph
Na podstawie: http://www.flickr.com

Potrzebujesz pracy na wschodzie Polski? Najszybciej znajdziesz coś ciekawego w internecie!

W współczesnych czasach znalezienie ciekawej pracy graniczy niemal z cudem. Jeśli przynajmniej raz rozsyłałeś gdzieś swoje CV, niewątpliwie wiesz świetnie, jak dużo problemów może Cię czekać w takich wypadkach.
kotłownia
Opracował: Selo Energia Sp. z o. o.
Na podstawie: http://www.wynajemkotlowni.pl

Propozycja handlowa powiązana z wynajmem mobilnych kotłowni różnego typu.

Są przedsiębiorcy, których bez wątpienia będzie interesować oferta handlowa powiązana z wynajmem mobilnych kotłowni różnego rodzaju. Są to zwykle kontenerowe kotłownie parowe i wodne. Każde bez wyjątku zlecenie realizowane jest indywidualnie, a przy tym klient interesujący się wynajmem kotłowni ma okazję oczekiwać, iż otrzyma do niej dodatkowy sprzęt, co będzie przydatne w trakcie usterek. Ustalenia umowy związanej z wynajmem są jasne. Obejmują: opłaty, okres wynajmu, rozmiary kotłowni, sposób jej wykorzystania, a także inne wymagania.
cielawe ogrodzenie na terenie wrocławia
Opracował: Paul Sableman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozmaite sposoby zwiedzania miasta – piękny Wrocław w trzy dni.

Wrocław to duże miasto, w którym jest sporo zabytków do zwiedzenia. Najlepiej zaplanować sobie wizytę w tym mieście na 2-3 dni. Najlepszy będzie tu przedłużony weekend. Zależnie od tego, czy jedziemy z dziećmi, czy też nie, dobrze jest zrobić sobie różne scenariusze zwiedzania. Od czego rozpocząć?
billboard
Opracował: Mike Linksvayer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Reklama zewnętrzna jako najbardziej skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi spacerowiczów, nawet jeśli wcale nie są zainteresowani kupnem np. mebli

Chociaż wszelkiego typu reklamy są często odbierane jako zbyt natrętne, to jednakże w dalszym ciągu są niezwykle skuteczne. Aby wspomniana reklama przynosiła konkretne profity, musi być tak pomyślana, by każdy telewidz lub przechodzień mógł bez problemu ją zapamiętać. Jednakże zbyt duża nietuzinkowość także nie jest polecana, gdyż efekt końcowy może być przeciwny do zamierzonego.
pieniądze
Opracował: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie masz szans na kredyt z banku, a szybko potrzebujesz gotówki? Na szczęście jest na to sposób

Warunki, jakie spełnić musi klient jaki stara się o pożyczkę bankową są często tak "wyśrubowane", iż dyskwalifikują wiele osób z kręgu potencjalnych kredytobiorców.

W najbardziej beznadziejnej sytuacji są ci, co w przeszłości nie wywiązali się z zobowiązań finansowych tak więc wprowadzeni zostali do bazy dłużników.
waluta Euro
Opracował: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy dokonywanie inwestycji funduszy to niepewność czy pomyślna okazja?

Giełda to obszar gdzie natrafiają na siebie tysiące a może i miliony inwestorów. W rzeczywistym świecie nie ma nic za darmo. Jeżeli chcemy zwiększać swoje dochody na dokonywaniu inwestycji kapitału , powinniśmy nauczyć się jak dokonywać inwestycji kapitału oraz zgłębić umiejętność pobłażania niebezpieczeństwa.
Moneta, waluta
Opracował: Ervins Strauhmanis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy powiemy jaka jest najlepsza dla nas strategia inwestycyjna?

Odpowiednio obmyślona strategia inwestycyjna jest bardzo ważna

Każdy chce posiadać jak najwięcej oszczędności, bo to zapewnia nie tylko funkcjonowanie na odpowiednim poziomie, ale również spokój jaki się łączy, z wiedzą, że ma się finanse na nieplanowane wydatki.
pozyskiwanie funduszy
Opracował: Tyler Lowmiller
Na podstawie: http://www.flickr.com

Leasing i dofinansowanie z UE

Cenisz sobie własną niezależność, możliwość realizowania swoich pomysłów i marzeń? Posiadasz atrakcyjny pomysł na własną działalność?

Odważ się na własną działalność gospodarczą. Zważywszy na to, że osoby planujące otworzenie własnej firmy, mogą spodziewać się pomocy w postaci wkładu pieniężnego. Urzędy pracy proponują dofinansowania i kredyty na rozpoczęcie działalności.
Pomieszczenie w domu
Opracował: vastateparksstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Różnice w opłatach podatkowych w zależności od wariantu opodatkowania wynajmującego mieszkanie

Jeżeli wypożyczamy lokal mieszkalny, to mamy prawo wyboru najbardziej opłacalnej postaci opodatkowania. Przy ustaleniach wynajmu trudności podatkowych jest sporo i dotyczą one właściciela domu. Kluczowym jest wybór rodzaju rozliczania z urzędem podatkowym.
Duża kawalerka ze ścianką działową
Opracował: Unique Hotels
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki wariant podatku wybrać, kiedy jesteś wynajmującym mieszkanie

Mamy możliwość wybrać jeden z trzech rodzajów podatku, różnie oprocentowanych. Jest to, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych (współczynnik 8,5 proc.), podatek na normach łącznych (współczynniki progresywne 18 i 32 proc.) również podatek liniowy (stawka 19 proc.). Dwa pierwsze dotyczą osób fizycznych, które nie prowadzą przedsiębiorstwa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.