pozyskiwanie funduszy
Opracował: Tyler Lowmiller
Na podstawie: http://www.flickr.com

Leasing i dofinansowanie z UE

Cenisz sobie własną niezależność, możliwość realizowania swoich pomysłów i marzeń? Posiadasz atrakcyjny pomysł na własną działalność?

Odważ się na własną działalność gospodarczą. Zważywszy na to, że osoby planujące otworzenie własnej firmy, mogą spodziewać się pomocy w postaci wkładu pieniężnego. Urzędy pracy proponują dofinansowania i kredyty na rozpoczęcie działalności.
ksiazki do prawa

Chrońmy swoje pomysły

Każdy człowiek posiada tam jakąś wizję na przeróżne tematy, czasami pragniemy się nimi dzielić z innymi, od czasu do czasu zostawiamy je tylko dla siebie, a nierzadko jest tak, że dyskutujemy o tym w gronie znajomych. Nie mniej warto wspomnieć, że pragnąc się tymi spostrzeżeniami podzielić z większym gronem, musimy zatroszczyć się o to, aby wszyscy zaznaczyli, iż jest to nasza myśl oraz iż nikt kolejny nie ma szansy się tutaj pod nas podszywać.
Rozliczenia, księgowość
Opracował: http://www.freeimages.com
Na podstawie: http://www.freeimages.com

Najlepsze biuro rachunkowe

Zarządzanie własną firmą to wspaniała rzecz. Będąc przedsiębiorcą jest możliwe spełniać swoje pasje i rozwijać się w fachu. Zarazem ma się swobodę wykonywania wszystkiego tak jak się chce. Należy jednak nie zapominać, iż nie jest to do tego stopnia łatwe.
księgowość
Opracował: Alan Cleaver
Na podstawie: http://www.flickr.com

Księgowość w Krakowie

W dwudziestym pierwszym wieku wiele kłopotów z kwestiami biznesowymi przy rozliczaniu swojej firmy są w stanie pomóc rozwiązywać wykwalifikowani fachowcy. Dobrze w przypadku wszelkich problematycznych spraw nie zwlekać zbyt długo i zaczerpnąć garści ważnych porad w konkretnych kwestiach. Do tego rodzaju spraw klasyfikują się bez wątpienia rozmaite problemy z płatnością, przeliczaniem stóp procentowych, czy stawkami walut. Z takimi niewielkimi kwestiami można jednak niezwykle banalnie sobie dać radę. Fachowe biuro rachunkowe Kraków będzie skutecznym narzędziem, w szczególności dla księgowych które pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pozwoli uniknąć stresujących momentów.
prawo

Profesjonalne doradztwo prawne

Nikomu nie trzeba chyba raczej mówić o tym, że panujący w chwili obecnej w Polsce system prawny w wielu różnych kwestiach potrafi być bardzo złożony. Najmocniej mogą to poczuć przykładowo wszyscy przedsiębiorcy, którzy często do załatwienia pozornie niewielkiej sprawy muszą przechodzić przez cały szereg poważnych formalności, przez co może to być dość czasochłonne.
rachunki
Opracował: kate hiscock
Na podstawie: http://www.flickr.com

Księgowość w Krakowie

W globalnej dobie dużego pośpiechu ,jak również codziennego zabiegania chociażby drobne kwestie księgowe, mogą przecież zajmować cenny czas i pochłaniać mnóstwo pieniędzy. Błędy popełnione przy rachunkowości potrafią nieść dotkliwe finansowe oraz prawne konsekwencje.
Księgowość
Opracował: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Jak być konkurencyjnym na rynku pracy w księgowości

Jeżeli jesteśmy zatrudnieni w dziale księgowym albo kadrowym powinniśmy być bez ustanku na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. Stereotypowa wizja pani z księgowości, która zajmuje się wypełnianiem tabelek jakimiś liczbami, albo pani kadrowej, która tylko wypisuje formularze nie ma nic wspólnego z rzeczywistym światem. Ludzie zajmujący się księgowością i kadrami powinni być świetnie wykształcone i nieustannie muszą poszerzać swoją wiedzę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.