Outsourcing księgowości

Jakiś czas temu księgowa w firmie była niezastąpiona. Aktualnie nierzadko firmy korzystają z możliwości prowadzenia księgowości i innych usług finansowych przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.
praca
Opracował: KIANO
Na podstawie: KIANO
Zmniejszenie kosztów dla różnej wielkości firm wynika z ich różnego stanu. Dla małych firm zatrudnienie konkretnego pracownika i przeprowadzenie dla niego wymaganych szkoleń wiąże się z większymi kosztami niż zlecenie tych działań firmie zewnętrznej. (Polecamy magazyn online) Zakres pracy w małej firmie też nierzadko nie wymaga osoby na pełnym etacie.

Największe korporacje uznają outsourcing jako formę inwestycji z, której oszczędności będzie można zobaczyć za jakiś czas. Małe koszty są następstwem tak mniejszych kwot do zapłaty za usługi firmy zewnętrznej w porównaniu z własnym działem jak i z mniejszej ilości błędów firmy specjalistycznej np księgowość online.

Inni czytali też

Usługi audytorsko-księgowe

Dokumenty
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Jakiś czas temu księgowa w strukturze firmy była niezastąpiona. Obecnie coraz częściej firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do realizowania usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, audytu finansowego czy obsługi kadr i płac to okazja głównie do zmniejszenia kosztów firmy.


Wybierając zlecanie niektórych działań firma może skupić swoją energię na głównej działalności, ludzie z firmy zewnętrznej utrzymują nierzadko wyższy poziom usług (np. audyt finansowy jest z reguły przeprowadzony bardziej obiektywnie niż przez naszych własnych pracowników, pracownicy firmy (http://www.kancelaria-lw.pl/index.php/obsluga-prawna-frim/) zewnętrznej pilnują ciągłego podnoszenia kwalifikacji), redukuje się ryzyko związane ze skutkami błędów naszych pracowników.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.