Księgowa
księgowość
Opracował: Alan Cleaver
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy faktycznie należy korzystać z usług firm księgowych?

Otworzenie biznesu, nawet w naszym kraju, zasadniczo nie należy do trudnych. Zapewne procedurę dałoby radę usprawnić, ale sugerowanie, że przeciętny Polak nie będzie sobie radził z otworzeniem biznesu jest najzupełniej nieprawdziwe. Można w sumie powiedzieć, iż ta osoba, która nie będzie radziła sobie z otworzeniem firmy, zasadniczo powinna na jakiś czas się wstrzymać.
kalkulator
Na podstawie: www.morguefile.com

Outsourcing księgowości

Kilkanaście lat temu księgowa w przedsiębiorstwie była niezastąpiona. Obecnie coraz częściej firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.
Karta, motywacja
Opracował: HM Revenue & Customs
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pożyczki na które nie musisz czekać w banku

Dodatkowy lub wyższy rachunek? Nieplanowany wydatek, wizja kuszącego, letniego weekendu poza miastem? Nie zawsze wydatki w danym miesiącu da się przewidzieć. Jeżeli zastanawiasz się nad zaciągnięciem szybkiej pożyczki ”na dowód bez formalności”, to pamiętaj, że tylko wówczas, gdy skrupulatnie zapoznasz się z umową i w pełni dostosujesz ją do swych potrzeb i możliwości.
Dokumenty
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Usługi audytorsko-księgowe

Kilkanaście lat temu księgowa w firmie była niezastąpiona. Aktualnie nieraz firmy wybierają usługi księgowe i finansowe realizowane przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, przygotowywania sprawozdań finansowych czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.
Księgowość, rachunkowość
Opracował: sanchezcl
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Czy faktycznie należy korzystać z usług księgowości?

Otworzenie firmy, nawet w Polsce, generalnie nie należy do skomplikowanych. Pewnie procedurę dałoby radę uprościć, ale twierdzenie, że zwykły człowiek nie będzie sobie radził z otworzeniem firmy jest w zupełności pozbawione sensu. Można powiedzieć, iż ta osoba, która nie będzie radzić sobie z otworzeniem firmy, zasadniczo powinna na trochę się chyba wstrzymać.
Opracował: Dziedzic

Super profesjonalne biuro rachunkowe w Bielsku Białej.

Chyba każdy z nas znalazł się kiedyś w takiej sytuacji, że potrzebna była pomoc specjalisty z dziedziny prawa. Usługi prawne Bielsko-Biała oferowane są przez profesjonalnie prowadzone kancelarie, mogą zaoszczędzić nam mnóstwa problemów. Nie wszyscy wszakże znamy się dostatecznie na prawie, które funkcjonuje w Polsce.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.