Formalności
pieniądze
Opracował: Vsevolod Knyazev
Na podstawie: http://www.flickr.com

Brakuje Ci funduszy? Pożycz przez Internet

A wszystko kręci się wokół kasy, stwierdziłeś nie jeden raz w życiu. W których to było sytuacjach? A przykładowo, kiedy dochodziło do znanej afery, przetasowania na scenie parlamentarnej, fuzji jakiejś dużej firmy… A w rzeczywistości, codziennym życiu, kiedy zabrakło ci kasy i byłeś zmuszony zadłużać się, a to pragnąłeś czegoś i zabrakło ci trochę do transakcji…
wymiana walut
Opracował: epSos .de
Na podstawie: http://www.flickr.com

Miejsce wymiany walut

Jeśli są w naszym portfelu niepolskie pieniądze a mamy zamiar robić zakupy na naszej rodzimej ziemi to będziemy mieć problem, tak, więc nim ruszymy do sklepu musimy wymienić nasze pieniądze. W dużych miejscowościach w wielu miejscach są kantory, więc nie będzie najmniejszego problemu z wymianą waluty. Tak,więc kantor Wrocław to bezproblemowe wymienianie pieniędzy o każdej porze dnia. Jeśli chcemy do wymiany dużą gotówkę to powinniśmy sprawdzić kursami walut. Są kantory, gdzie zyskamy więcej. Jeśli mowa o małe pieniądze to parę grosików na jednym funcie czy funcie raczej nie zrobi nam większej różnicy.
Dokumenty
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Księgowość dla małych firm, jak najkorzystniej?

Zazwyczaj osoby, które decydują się by założyć własną działalność, na początku swej zawodowej drogi jak się rozliczać – czy lepiej robić to samodzielnie, czy może powierzyć to zadanie biuru rachunkowemu.
samolot
Opracował: pjs2005
Na podstawie: http://www.flickr.com

Własne niezbyt miłe wspomnienia z opóźnionego lotu

Ludzie dzielą się na dwie różne grupy. Niektórzy bardziej doceniają samolot jako najbezpieczniejszy i najszybszy transport, a drudzy niewiarygodnie boją się wejść na pokład samolotu. I nieważne w jakiej grupie się znajdujemy, irytuje nas pewien aspekt jeżeli chodzi o linie lotnicze – spóźnienie abo nawet odwołanie rejsu.
załadunek chłodni
Opracował: Glen Wallace
Na podstawie: http://www.flickr.com

Agencja transportowa wspiera w każdym momencie

Spedycję rozumiemy przez kompleksowe czynności transportowe, mające na celu dostarczenie zamówienia. W praktyce jest inaczej - spedycja rozpoczyna się już przy uzgadnianiu detali.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.