Formalności
Dokumenty
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Księgowość dla małych firm, jak najkorzystniej?

Zwykle osoby, które decydują się by założyć własne firmy, nie wiedzą w jaki sposób się rozliczać – czy lepiej robić to samodzielnie, czy może zlecić to zadanie firmie zewnętrznej.
wymiana walut
Opracował: epSos .de
Na podstawie: http://www.flickr.com

Miejsce wymiany walut

Jeśli mamy w kieszeni niepolskie pieniądze a chcemy zrobić zakupy w naszym kraju to będziemy mieli problem, dlatego nim ruszymy do galerii handlowej powinniśmy wymienić nasze pieniądze. W dużych miejscowościach prawie na każdym rogu są kantory, dlatego nie będzie żadnego problemu z wymianą pieniędzy. Dlatego kantor Wrocław to prosta wymienianie pieniędzy o każdej godzinie. Jeśli chcemy wymienić dużo pieniędzy to powinniśmy sprawdzić kursami walut. Są kantory, gdzie zyskamy więcej. Jeżeli mowa o małe pieniądze to kilka grosików na jednym funcie czy funcie raczej nie stanowi dużej różnicy.
samolot
Opracował: pjs2005
Na podstawie: http://www.flickr.com

Własne niezbyt miłe wspomnienia z opóźnionego lotu

Ludzie różnie zapatrują się na lot samolotem. Pierwsi wolą poruszanie się samolotem jako najlepszy i najszybszy transport, a pozostali okropnie boją się wejść na pokład samolotu. I nieważne do jakiej grupy przynależymy, irytuje nas pewien aspekt jeśli chodzi o linie lotnicze – kilkugodzinne opóźnienie lub o zgrozo odwołanie rejsu.
pieniądze
Opracował: Vsevolod Knyazev
Na podstawie: http://www.flickr.com

Brakuje Ci funduszy? Pożycz przez Internet

A wszystko obraca się wokół kasy, stwierdziłeś nie jeden raz w życiu. W których to było sytuacjach? A na przykład, kiedy dochodziło do jakiejś afery, przetasowania na scenie parlamentarnej, fuzji jakiejś wielkiej firmy… A w realnym, codziennym życiu, gdy zabrakło ci kasy i byłeś zmuszony pożyczać, a to pragnąłeś czegoś i zabrakło ci troszkę do realizacji…
załadunek chłodni
Opracował: Glen Wallace
Na podstawie: http://www.flickr.com

Agencja transportowa wspiera w każdym momencie

Spedycję rozumiemy przez kompleksowe czynności transportowe, mające na celu dostarczenie produktów. W praktyce jest inaczej - spedycja trwa na dobre już przy uzgadnianiu detali.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.