Bankomat
bank
Na podstawie: http://pixabay.com

Czy warto lokować pieniądze na koncie w banku

Obecnie banki oferują nam założenie konta bankowego za free. Jednak, wielu z nas zastanawia się co oznacza owe za darmo? Czy nic nie płacimy jedynie za założenie konta, a za prowadzenie go musze już płacić? Odpowiedź jest prosta, to zależy od oferty konkretnego banku. Są banki, które proponują konto bankowe bez opłat. Takie konto jest bezpłatne. To świetna oferta. Zwłaszcza, że czasem koszty za prowadzenie konta i np. darmowe wszystkie bankomaty sprawiają, że płacimy dziesięć złotych, czyli czyli przez rok płacimy ponad sto złotych, to zaczynamy się zastanawiać, czy aby na pewno jest to konieczne.
Wybór konta osobistego
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oferty kont bankowych

Propozycje banków dla indywidualnych klientów okazują się niezwykle różne, jedną z nich jest konto osobiste Inteligo. Współcześnie dużą ilość tymczasowych trudności finansowych mogą rozwiązywać nadzwyczajne oferty kont osobistych. Nieraz wystarczy zaledwie szybka wizyta do banku, by podpisać umowę na dobrą ofertę konta osobistego. Jak jednak wybierać banki oferujące najlepsze konta?
karta płatnicza
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Karta płatnicza – pełny dostęp do własnych pieniędzy

W dzisiejszych czasach mnóstwo ludzi posiadających konto bankowe, posiada także własną kartę płatniczą wydaną przez bank. Dla wielu z nas to właśnie karta płatnicza jest najważniejszym narzędziem bezpośredniego dostępu do swoich pieniędzy zgromadzonych na koncie. Pozwala na niezwykle swobodne i proste podejmowanie środków z bankomatu lub też realizowanie przy jej pomocy opłat za zakupy. Nie musimy nosić wielkich sum pieniędzy w portfelu, możemy po prostu wykorzystać kartę, co jest przede wszystkim znacznie bezpieczniejsze, jak również w wielu sytuacjach łatwiejsze i sprawniejsze.
bank
Opracował: Barta IV
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zestaw usług oferowanych w bankach do chwili obecnej w znaczny sposób się powiększył

Z biegiem lat banki, podobnie jak sporo instytucji, ulegały ewolucji. Podobnie zmieniały się usługi, oferowane przez banki. Podstawową opcją było zawsze zakładanie konta osobistego, na którym trzymało się pieniądze. W ten sposób uzyskuje się większe bezpieczeństwo pieniędzy niż w przypadku chowania ich na własną rękę. Instytucje bankowe w każdym czasie starały się uchodzić za instytucje którym można ufać, tak by nie traciły własnych klientów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.