Zobowiązania
Masa pieniędzy
Opracował: epSos .de
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prędka pożyczka drogą elektroniczną

Nawet, jeśliby chcemy egzystować w świecie, w którym rzeczy materialne będą miały małe znaczenie, to i tak nie uciekniemy od chwili wymogów realności. A ta realia objawia się życiem, w jakim musimy posiadać pieniądze na niezbędne produkty.
Karty kredytowe i windykacja długów
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przymus spłacenia długów.

Obowiązek uregulowania kredytu to coś, z czym musi się liczyć każda osoba, która weźmie pożyczkę od instytucji bankowej. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, iż w momencie, w którym ktokolwiek zadecydował się na te działanie, to następne, co powinien mieć w głowie to myśl : spłać długi.
Oszczędności mogą uchronić cię przed komornikiem
Opracował: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Funkcja komornika, jako konieczność

Niektóre zawody są wyjątkowo szanowane, jak na przykład lekarz, nauczyciel bądź profesor akademicki. Inne nie wzbudzają jakichkolwiek uczuć. Jeszcze inne zawody natomiast są związane z dużą niechęcią. Należą do nich chociażby kontrolerzy autobusowych biletów czy komornicy. Niechętne odnoszenie się do podobnych profesji jest jednak bardzo niesprawiedliwie, ponieważ osoby, które je wykonują, zajmują się jedynie swoimi obowiązkami - ostatecznie ktoś musi pracować w podobnym charakterze. Komornicy budzą także zazwyczaj strach, na przykład przed odebraniem osobistego majątku. Niemniej jednak, żaden komornik sądowy we Wrocławiu (Fabryczna) czy w innym lokalnym mieście nie zlicytuje niczego, gdy nie otrzyma takiego nakazu, tym samym osoby uczciwe spłacające własne zadłużenia nie mają się czego z ich strony obawiać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.