Zobowiązania
Oszczędności mogą uchronić cię przed komornikiem
Opracował: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Funkcja komornika, jako konieczność

Niektóre profesje są wyjątkowo szanowane, jak chociażby lekarz, nauczyciel bądź profesor akademicki. Inne nie wzbudzają konkretnych uczuć. Jeszcze inne zawody natomiast są związane z dużą niechęcią. Należą do nich chociażby kontrolerzy autobusowych biletów lub komornicy. Niechętne odnoszenie się do tego rodzaju profesji jest jednak dość niesprawiedliwie, jako że osoby, które je wykonują, zajmują się przecież swoimi obowiązkami - ostatecznie ktoś musi pracować w takim charakterze. Komornicy budzą też z reguły strach, przykładowo przed zabraniem posiadanego majątku. Niemniej jednak, żaden komornik sądowy we Wrocławiu-Fabryczna bądź w innym polskim mieście nie konfiskuje niczego, kiedy nie otrzyma takiego nakazu, wobec tego osoby uczciwe uiszczające własne zadłużenia nie mają się czego z ich strony bać.
Masa pieniędzy
Opracował: epSos .de
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prędka pożyczka drogą elektroniczną

Nawet, jeśliby chcemy egzystować w świecie, w którym rzeczy materialne będą miały małe znaczenie, to i tak nie uciekniemy od chwili wymogów realności. A ta realia objawia się życiem, w jakim musimy posiadać pieniądze na niezbędne produkty.
Karty kredytowe i windykacja długów
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przymus spłacenia długów.

Obowiązek uregulowania kredytu to coś, z czym musi się liczyć każda osoba, która weźmie pożyczkę od instytucji bankowej. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, iż w momencie, w którym ktokolwiek zadecydował się na te działanie, to następne, co powinien mieć w głowie to myśl : spłać długi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.