znak ce

Znak ce pokazuje dostosowanie się do wytycznych Unii Europejskiej

System scc sporo nam mówi

Im bardziej niebezpieczne zlecenia wypełnia jakieś przedsiębiorstwo, tym ostrzejsze powinno okazać się podejście do zasad bezpieczeństwa i ich dopełniania. Dlatego właśnie istnieje takie coś jak system scc, który opowiada nam czy konkretna firma przestrzega zasad bezpieczeństwa i czy podwładni będą odpowiednio z nimi zaznajomieni.
maszyna
Na podstawie: sxc.hu

Sprężyny – naprawdę aż tak istotne?

Sprężyny to kluczowe rzeczy. Praktycznie mało z nas zauważa, jak przydatne są takie maleńkie elementy. A sprężyny są wszędzie. Zerknij na swój zegarek – o ile nie masz na ręce zegarka elektronicznego, prawdopodobnie twój model jest napędzany przez małe sprężyny. A potem przypatrz się łóżku, na którym zwykle sypiasz. Jest mięciutkie? A to z tej przyczyny, że w trzewiach niego są zainstalowane niewielkie sprężyny.
chłodnictwo
Opracował: BillSmith_03303
Na podstawie: http://www.flickr.com

Automatyka chłodnicza w praktyce

W czasach współczesnych zmian klimatycznych , jak również najróżniejszych rzeczy związanych z odkryciami naukowymi, przechowywaniem i transportem znakomicie funkcjonujące chłodnictwo staje się coraz ważniejszą gałęzią technologii. Jest bardzo ważne, aby niektóre przedmioty – owe jak chociażby żywność, leki , jak również dopasowane substancje chemiczne – były przechowywane w najlepszych warunkach termicznych. Dzięki osiągnięciu odpowiednio niskich temperatur można również dokonywać procesu liofilizacji czy wytwarzania tzw. suchego lodu. Takie warunki zapewnić jest w stanie jedynie wyjątkowo szybko działająca automatyka chłodnicza.

Wynajem agregatów prądotwórczych - kiedy to się opłaca

Dawniej krążył pewna historia, która mówiła o tym, jak to niedoświadczonemu pomocnikowi szef dla kawału nakazał dostarczenie mu 2 worków elektryczności. Gdyby ów pomocnik okazał się mądrzejszy, mógłby kawalarzowi przynieść zwyczajny agregat prądotwórczy.
opona
Opracował: Jonathan Rolande
Na podstawie: http://www.flickr.com

W sklepie z oponami dobrze nam doradzą

Powiemy jak istotne w wozie są hamulce, czy jak ważne jest prawidłowe funkcjonowanie układu kierowniczego. Mimo wszystko zazwyczaj nie pamiętamy, iż nie mniej istotne, jest to, jakie mamy opony i w jakim są one stanie. Przecież zniszczenie opony w czasie podróży może doprowadzić do tego, że nie zapanujemy nad rozpędzonym pojazdem oraz dojdzie do wypadku. Dlatego właśnie nigdy nie wolno nam oszczędzać na zakupie opon do naszego pojazdu.
przenośnik taśmowy
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Maszyny służące do transportu produktów .

Przenośniki taśmowe używane są w transporcie różnych części i towarów. Wykorzystuje się je w różnych gałęziach przemysłu, przede wszystkim w przenoszeniu opon, kartonów i skrzynek, czy wełny mineralnej.
bus na trasie
Opracował: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Spedycja to jedna z działów polskiej gospodarki, która nie boi się kryzysu

Mamy kryzys czy nie? Wielu ludzi stawia sobie to pytanie. Ceny idą w górę, ale w wielu branżach rosną również zarobki. Właściwie jest jak zwykle - branżom bogatym jest coraz lepiej, branżom biednym - coraz gorzej. Z rynku wypadają niewielkie firmy, które nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji i stałych kontrahentów - zabijają je wszelkie opłaty i rosnące koszty utrzymania.
maszyna2
Na podstawie: morguefile.com

Stalowy mocarz

Do produkcji maszyn i urządzeń używana jest stal trudnościeralna o ogromnej wytrzymałości oraz świetnej ścieralności i udarności. Blachy trudnościeralne mają zastosowanie podczas wytwarzania kontenerów i wywrotek, krawędzi roboczych maszyn do robót ziemnych, elementów maszyn górniczych i betoniarek, które podlegają zużywaniu, konstrukcji platform, jak również podajników, lejów i czerpaków koparek.
opony
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Ogumienie należy wymieniać, ponieważ muszą być dostosowane do pory roku

Dbamy o swój samochód, robimy przeglądy, reperujemy konieczne rzeczy, myjemy go, lecz jednocześnie dość często zapominamy o oponach. O tym, by zobaczyć, jaki jest ich stan, czy jeszcze są dobre do jazdy, czy może warto je przemienić, ponieważ już właściwie nie trzymają się drogi oraz nie zapewniają nam żadnego bezpieczeństwa w czasie jazdy.
winnica Bodegas Protos
Opracował: Reynaers Polska
Na podstawie: Reynaers Polska

Wózki widłowe – informacje

Wózki widłowe są pojazdami, wykorzystywanymi do przewożenia różnych materiałów. Kojarzone są z dużymi magazynami, bo tam z reguły są stosowane. Najważniejsze informacje o wózkach jezdniowych.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.