Działalność
przypły pieniędzy
Opracował: Allan Ajifo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dotacje z Unii pomagają małym firmom?

Odkąd Polska wstąpiła do struktur unijnych, byliśmy świadkami wielu zmian, które przebiegają w niemal każdej dziedzinie życia, zaczynając od zmian gospodarczych (rosnące pensje, kontakty z firmami zachodnimi, wiele inwestycji liczących się koncernów), przez rozwój infrastruktury (nowe drogi i obwodnice, stadiony itp.) aż po zmiany mentalne (większa tolerancja na odmienność). Najczęściej jednak mówi się o różnego typu subwencjach unijnych, które pozwoliły stanąć na nogi wielu przedsiębiorcom.
programiści na konferencji
Opracował: Erik (HASH) Hersman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Systemy dla biznesu zwiększają efektywność firmy

Gdy zakładamy własny interes z całą pewnością mamy dużo ambitnych planów. Jednak typowa rzeczywistość biznesowa powoduje, że niejako po jakimś okresie czasu zdajemy sobie sprawę, iż wielce ambitne cele powinny być nieco przesunięte, po prostu zmienione.
kupony lojalnościowe
Opracował: Alper Çuğun
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego systemy lojalnościowe to świetny pomysł na zaanagażowanie klientów?

Jeżeli prowadzisz swój biznes, ale wyniki sprzedaży nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, wówczas zdecydowanie powinieneś zastanowić się nad innymi sposobami motywowania klientów do korzystania właśnie z Twoich usług. Kiedy dla przykładu masz zakład usługowy – manicure lub salon kosmetyczny czy inne analogiczne zakłady – wtedy na pewno świetnym pomysłem może być wprowadzenie programu lojalnościowego dla swoich klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy którejś wizycie dajesz klientowi kartę stałego klienta – później będą na niej odznaczane wszystkie kolejne wizyty i wykonywane usługi.
elektromechanika, arapneumatik

Niezbędne info dotyczące zaworów pneumatycznych w w branży przemysłu

Zapewne wielu z nas nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale szeroko rozumiana pneumatyka pełni bardzo ważną funkcję w całym dzisiejszym przemyśle. Bardzo wiele różnych elementów mających swój udział w działaniu profesjonalnych maszyn opiera się właśnie na tej dziedzinie nauki, co samo w sobie jest doskonałym dowodem na to, jak duże znaczenie mają one dla wielu różnych dziedzin. Niewątpliwie warto wiedzieć nieco na ten temat, bo okazuje się, że pneumatyka pełni w nieco pośredni sposób istotną rolę także i w życiu codziennym wielu ludzi, przez co przynajmniej podstawowe informacje z tym związane mogą być przydatne dla właściwie każdego z nas.
kalkulator, księgowość
Na podstawie: sxc.hu

Przez księgowość dostaniemy dużo pieniędzy i czasu

Kiedy otwieramy swoją firmę, w każdym przypadku zwróćmy znaczną uwagę na to by niejako nie narobić sobie problemów z urzędem skarbowym. Wiadomo - pomyłka jest w stanie każdemu się przydarzyć, lecz w zasadzie trochę poważniejsze przewinienie sprawia, że tak jakby mamy bardzo duże problemy. Kara finansowa jaką nakłada skarbówka nierzadko jest znaczna, zatem należy uważać, w żadnym wypadku nie popełnić takiego błędu, który spowoduje, że nawet na swoje nieszczęście będziemy musieli zamknąć własny biznes...
finanse
Opracował: peddhapati
Na podstawie: http://www.flickr.com

Różne oferty, które sprzedawane są przez instytucje finansowe

Instytucje finansowe, takie jak towarzystwa ubezpieczeniowe lub banki oferują swoim klientom bardzo różnorodne produkty. Jeśli chodzi o same banki takim elementarnym, podstawowym produktem, który będą mieć w zasadzie wszyscy, jest konto bankowe. Lecz niekiedy banki mogą pobrać od ich prowadzenia jakąś prowizję, a oprócz tego środki zgromadzone na nich nie pracują. Okazać się więc może, że mimo tego, że na tego typu koncie będzie zgromadzona pewna suma pieniędzy, to do konta będzie się dopłacać.
przykładowy sklep internetowy
Opracował: John Karakatsanis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prowadzisz sklep internetowy? Ulepsz rezultaty swojej sprzedaży!

Ogólnie pojęty handel na pewno może być zaliczony do zdecydowanie najbardziej podstawowych dziedzin całej współczesnej gospodarki zarówno w naszym kraju, jak i właściwie na całym świecie. Nie można jednak się temu dziwić, gdyż na właściwie wszystkie usługi z tym związane panuje ogromne zapotrzebowanie, a dodatkowo w obecnych czasach mamy w tej kwestii tak szerokie możliwości, jak praktycznie jeszcze nigdy wcześniej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.