Lampy
Opracował: Calvado.pl

W każdym pomieszczeniu wymagamy pewnego oświetlenia

Nowoczesne lampy biurkowe mogą też robić za ozdoby
Dom z ogrodem
Opracował: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oświetlenie ledowe służące jako element upiększający

Jestem człowiekiem który niezbyt lubi letnią porę. Owszem, jest ciepło, a nawet czasem zbyt ciepło. Dni są długie, co służy wypadom do lasu czy też spotkaniom przyjacielskim na plaży.Oczywiście jest to niezwykle sympatyczne, a nawet korzystne zajęcie urlopowe, tyle że ja, nie wiedzieć z jakiej przyczyny, ( może pod wpływem skandynawskiej powieści, lub serii o Sherlocku Holmesie, sławnym śledczym angielskim), uwielbiam zdecydowanie porę roku mało słoneczną.
słońce
Opracował: Fox Wu
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wyleczyć depresję sezonową?

Depresja jest jedną z najpoważniejszych chorób, gdyż wprowadza chorego w groźny stan, który w najcięższych przypadkach może skończyć się chociażby samobójstwem. Na szczęście dzisiaj dużo więcej osób jest świadomych tego, że depresja nie jest powodem do wstydu więc szuka pomocy u specjalistów. Odmiennym gatunkiem jest depresja sezonowa, która zazwyczaj występuje w czasie miesięcy jesiennych i kończy się wiosną. Naukowcy nie znają typowych powodów występowania tego zjawiska, jednak podejrzewa się, że obniżenie nastroju w miesiącach jesiennych i zimowych może być spowodowane głównie niskimi temperaturami oraz brakiem światła słonecznego. Kiedy odczuwa się smutek, nieuzasadniony lęk i niechęć do kontaktów z innymi ludźmi, być może cierpi się na depresje sezonową. Trzeba podkreślić, że schorzenie to występuje najczęściej u kobiet. Ponadto, może dotykać również dzieci. Jak w takim przypadku walczyć z tego rodzaju wrogiem?
Oprawy dekoracyjne Decorativo
Opracował: KOBI LIGHT
Na podstawie: KOBI LIGHT

Salon sklepowy z lampami do domy

Porządny sklep z oświetleniem musi mieć w swoim asortymencie duży wybór rozmaitych lamp i pozostałych źródeł światła. W sklepie takim kupujący powinien mieć możliwość znaleźć lampy w różnych modelach, kształtach i kolorach. Lampy muszą tutaj mieć też szerokie zastosowanie oraz powinny być stylizowane też na różne style w zależności od potrzeb klienta.
Szklane lampy z kolekcji Georgia marki Nowodvorski Lighting
Opracował: Nowodvorski Lighting
Na podstawie: Nowodvorski Lighting

Nie zabierajmy sobie miejsca

Kiedyś była moda na duże lampy, które nie jedynie zajmowały niesamowicie wielką powierzchnię sufitu, ale jeszcze na dodatek zwisały bardzo nisko ku podłodze, przez co wysokie jednostki miały szanse o nie zawadzić. Na szczęście obecnie to się zmienia i te lampy, które teraz są proponowane do naszego mieszkania są znacznie delikatniejsze i na dodatek jeszcze zazwyczaj solidnie dolegają do sufitu.
lampa
Opracował: Technolux
Na podstawie: Technolux

I wszystko jasne!

Designerskie, metalowe, drewniane lub plecione jak kosze. Jedne oczarowują swym blaskiem, inne niezauważalnie filtrują światło. Jesienią i zimą spędzamy z nimi wiele godzin, towarzystwo musi więc być wzorowe.

LAMPY DO MIESZKANIA

Jeżeli zależy nam na tym, by nasze mieszkanie było urządzone ze smakiem, by wszystkie detale idealnie pasowały do wnętrza trzeba pamiętać, że kinkiety są bardzo ważnym elementem. Nie powinniśmy tak po prostu wybrać pierwszych lepszych kinkietów.Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach, a oświetlenie to bardzo ważna część dekoracji mieszkania.
lampy
Opracował: TECHNOLUX
Na podstawie: TECHNOLUX

Właściwie wybrane oświetlenie nie tylko rozświetli pokój ale i doda mu uroku

Rodzimy klimat jest związany z krótkimi latami i długimi zimami, kiedy zmrok zapada faktycznie dość szybko, wobec tego Polacy w czasie dekorowania własnych mieszkań powinni pomyśleć o stosownej dekoracji światłem. Jedynie w ten sposób poszczególne pomieszczenia nie będą ponure
.
Wnętrze restauracji
Opracował: Kurman Communications, Inc.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyborne potrawy w barze to jedynie pół sukcesu

Restauracja to miejsce, w które chodzą ludzie w wolnych chwilach, przede wszystkim żeby się zrelaksować i skosztować smacznych potraw. Jest to także miejsce, gdzie mają miejsce ważne rozmowy i spotkania biznesowe, jak również kolacje we dwoje. Musi być więc zorganizowane w sposób jak najbardziej uniwersalny, a do tego efektowny. Często bowiem można zaobserwować restauracje utrzymane w stylu przesadnie słodkim i tandetnym, w wyniku czego przypominają bardziej sale weselne. Ogólnie styl urządzenia restauracji zależy w pierwszej kolejności od jej stylu.
Agregat prądotwórczy
Opracował: PromaPL
Na podstawie: www.promapl.pl

Przyzwyczailiśmy się do prądu

Tak niesamowicie przywykliśmy do tego, że wciąż mamy prąd, że przez niego możemy korzystać telewizora, radia, komputera, iż w momencie awarii i przerwie w jego przepływie, nie bardzo wiemy co powinniśmy robić. Nudzimy się, przechodzimy z kąta w kąt oraz zastanawiamy się, jakim cudem kiedyś ludzie byli w stanie funkcjonować bez prądu i robić wyłącznie takie prace, na które pozwalały im świeczki czy lampy naftowe. Ale dzisiaj mamy szansę się ustrzec przed takimi przerwami w dostarczaniu prądu, tak że nawet nie odczujemy, że go przez jakiś czas brakowało.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.