Lampy
Wnętrze restauracji
Opracował: Kurman Communications, Inc.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyborne potrawy w barze to jedynie pół sukcesu

Restauracja jest miejscem, gdzie chodzą ludzie w wolnym czasie, przede wszystkim żeby się zrelaksować i spróbować smacznych potraw. Jest to również miejsce, w którym odbywają się ważne rozmowy i spotkania biznesowe, jak również kolacje we dwoje. Powinno być zatem urządzone w sposób jak najbardziej uniwersalny, a do tego elegancki. Niejednokrotnie bowiem widuje się restauracje utrzymane w stylu za bardzo słodkim i kiczowatym, przez co są bardziej podobne do sal weselnych. W zasadzie styl urządzenia restauracji zależy w pierwszej kolejności od jej stylu.

LAMPY DO MIESZKANIA

Jeśli chcemy, by nasze wnętrze było urządzone ze smakiem, by każdy detal oddawał nasz pomysł na daną przestrzeń trzeba pamiętać, że kinkiety są niezmiernie ważne. Nie powinniśmy tak po prostu wybrać pierwszych lepszych kinkietów.Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach, a oświetlenie to bardzo ważna część dekoracji mieszkania.
słońce
Opracował: Fox Wu
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wyleczyć depresję sezonową?

Depresja jest jedną z najpoważniejszych chorób, jako że wprowadza chorego w groźny stan, jaki w trudnych przypadkach może skończyć się chociażby samobójstwem. Na szczęście dzisiaj o wiele więcej osób jest świadomych tego, że depresja nie jest powodem do wstydu więc szuka pomocy u specjalistów. Odrębnym gatunkiem jest depresja sezonowa, która zazwyczaj występuje w czasie miesięcy jesiennych i kończy się wiosną. Psychologowie nie znają typowych przyczyn występowania tego zjawiska, niemniej podejrzewa się, że obniżenie nastroju w miesiącach jesiennych oraz zimowych może być spowodowane zazwyczaj zimnymi temperaturami i brakiem światła słonecznego. Jeśli odczuwa się smutek, nieuzasadniony lęk i niechęć do kontaktów z innymi ludźmi, być może cierpi się na depresje sezonową. Należy zaznaczyć, że schorzenie to występuje częściej u kobiet. W dodatku, może dotykać także dzieci. Jak w takim przypadku walczyć z tego rodzaju wrogiem?
Dom z ogrodem
Opracował: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oświetlenie ledowe służące jako element upiększający

Jestem mężczyzną który nie za bardzo kocha lato. To prawda, jest ciepło, nawet czasami zbyt cieplutko. Dzionki są długie, co sprzyja wypadom na wieś albo zgromadzeniom familijnym przy grillu.Oczywiście jest to niezwykle miłe, a nawet potrzebne zajęcie wakacyjne, tylko że ja, nie wiadomo czemu, (być może pod wpływem skandynawskiej literatury pięknej, lub powieści o Sherlocku Holmesie, znanym detektywie angielskim), kocham zdecydowanie pogodę mało plażową.
Szklane lampy z kolekcji Georgia marki Nowodvorski Lighting
Opracował: Nowodvorski Lighting
Na podstawie: Nowodvorski Lighting

Nie zabierajmy sobie miejsca

Kiedyś była moda na duże lampy, które nie tylko zabierały niesamowicie wielką powierzchnię sufitu, lecz jeszcze dodatkowo zwisały bardzo mocno ku podłodze, przez co wysokie jednostki miały szanse o nie zahaczyć. Na szczęście obecnie to się zmienia i te lampy, które teraz są proponowane do naszego domu są sporo mniejsze i dodatkowo jeszcze przeważnie mocno przylegają do sufitu.
Oprawy dekoracyjne Decorativo
Opracował: KOBI LIGHT
Na podstawie: KOBI LIGHT

Salon sklepowy z lampami do domy

Porządny sklep z oświetleniem powinien oferować klientom sporą różnorodność wszelkiego rodzaju lamp i innych źródeł światła. W sklepie takim kupujący powinien posiadać możliwość zakupienia lampy w różnych modelach, kształtach i kolorach. Lampy takie powinny mieć również szerokie zastosowanie oraz nawiązywać designem do różnych stylów i epok.
lampa
Opracował: Technolux
Na podstawie: Technolux

I wszystko jasne!

Stojące, metalowe, drewniane lub plecione jak kosze. Jedne oczarowują swym blaskiem, inne dyskretnie filtrują światło. Zimą spędzamy z nimi sporo godzin, towarzystwo musi więc być wyśmienite.
Agregat prądotwórczy
Opracował: PromaPL
Na podstawie: www.promapl.pl

Przyzwyczailiśmy się do prądu

Tak mocno przyzwyczailiśmy się do tego, że przez cały czas posiadamy prąd, że dzięki niemu możemy korzystać telewizora, radia, komputera, że w chwili awarii i problemach w jego przepływie, nie bardzo wiemy co mamy zrobić. Nudzimy się, snujemy się z kąta w kąt oraz zastanawiamy się, jakim sposobem kiedyś obywatele byli w stanie przeżyć bez prądu i robić jedynie takie prace, na które pozwalały im świece albo lampy naftowe. Ale teraz mamy okazję się ustrzec przed takimi awariami w dostarczaniu prądu, tak iż nawet nie odczujemy, że go przez jakiś czas nie było.
lampy
Opracował: TECHNOLUX
Na podstawie: TECHNOLUX

Właściwie wybrane oświetlenie nie tylko rozświetli pokój ale i doda mu uroku

Lokalny klimat jest związany z krótkimi latami i długimi zimami, gdy zmrok zapada w istocie dość szybko, toteż Polacy w czasie dekorowania swoich mieszkań muszą pomyśleć o stosownej dekoracji światłem. Tylko dzięki temu określone pomieszczenia nie będą zaciemnione
.
Opracował: Calvado.pl

W każdym pomieszczeniu wymagamy pewnego oświetlenia

Nowoczesne lampy biurkowe mogą również zrobić za ozdoby
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.