Lampy
Opracował: Calvado.pl

W każdym pomieszczeniu wymagamy pewnego oświetlenia

Nowoczesne lampy biurkowe mogą też robić za ozdoby
Dom z ogrodem
Opracował: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oświetlenie ledowe służące jako element upiększający

Jestem facetem który nie za bardzo lubi wakacyjny czas. To prawda, jest gorąco, nawet czasami zbyt gorąco. Dzionki są wydłużone, co sprzyja eskapadom za miasto czy też zgromadzeniom rodzinnym na plaży.Oczywiście jest to wielce przyjemne, a nawet potrzebne zajęcie urlopowe, tyle że ja, nie wiedzieć czemu, (być może pod wrażeniem norweskiej powieści, lub powieści o pewnym sławnym detektywie brytyjskim), lubię jednak porę roku mało słoneczną.
słońce
Opracował: Fox Wu
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wyleczyć depresję sezonową?

Depresja jest jedną z najpoważniejszych chorób, gdyż wprowadza chorego w groźny stan, który w najcięższych przypadkach może skończyć się chociażby samobójstwem. Na szczęście dzisiaj dużo więcej osób jest świadomych tego, że depresja nie jest powodem do wstydu więc szuka pomocy u specjalistów. Odmiennym gatunkiem jest depresja sezonowa, która zazwyczaj występuje w czasie miesięcy jesiennych i kończy się wiosną. Naukowcy nie znają typowych powodów występowania tego zjawiska, jednak podejrzewa się, że obniżenie nastroju w miesiącach jesiennych i zimowych może być spowodowane głównie niskimi temperaturami oraz brakiem światła słonecznego. Kiedy odczuwa się smutek, nieuzasadniony lęk i niechęć do kontaktów z innymi ludźmi, być może cierpi się na depresje sezonową. Trzeba podkreślić, że schorzenie to występuje najczęściej u kobiet. Ponadto, może dotykać również dzieci. Jak w takim przypadku walczyć z tego rodzaju wrogiem?
Oprawy dekoracyjne Decorativo
Opracował: KOBI LIGHT
Na podstawie: KOBI LIGHT

Salon sklepowy z lampami do domy

Dobry sklep z oświetleniem musi mieć w swoim asortymencie sporą różnorodność rozmaitych lamp i innych źródeł światła. W sklepie tego rodzaju klient powinien mieć możliwość znaleźć lampy w różnych modelach, kształtach i kolorach. Lampy muszą tutaj mieć również różne zastosowanie oraz powinny być stylizowane też na różne style w zależności od potrzeb klienta.
Szklane lampy z kolekcji Georgia marki Nowodvorski Lighting
Opracował: Nowodvorski Lighting
Na podstawie: Nowodvorski Lighting

Nie zabierajmy sobie miejsca

Kiedyś była moda na spore lampy, które nie tylko zabierały bardzo dużą powierzchnię sufitu, lecz jeszcze na dodatek zwisały niesamowicie mocno ku dołowi, przez co wysokie osoby miały szanse o nie zawadzić. Na szczęście teraz to się przemienia i te lampy, które teraz są oferowane do naszego mieszkania są sporo mniejsze oraz w dodatku jeszcze przeważnie mocno dolegają do sufitu.
lampa
Opracował: Technolux
Na podstawie: Technolux

I wszystko jasne!

Designerskie, metalowe, drewniane lub plecione jak kosze. Jedne oczarowują swym blaskiem, inne niezauważalnie filtrują światło. Jesienią i zimą spędzamy z nimi wiele godzin, towarzystwo musi więc być wzorowe.

LAMPY DO MIESZKANIA

Jeżeli zależy nam na tym, by nasze mieszkanie było urządzone ze smakiem, by wszystkie detale idealnie pasowały do wnętrza trzeba pamiętać, że kinkiety są bardzo ważnym elementem. Nie powinniśmy tak po prostu wybrać pierwszych lepszych kinkietów.Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach, a oświetlenie to bardzo ważna część dekoracji mieszkania.
lampy
Opracował: TECHNOLUX
Na podstawie: TECHNOLUX

Właściwie wybrane oświetlenie nie tylko rozświetli pokój ale i doda mu uroku

Rodzimy klimat jest związany z krótkimi latami i długimi zimami, kiedy zmrok zapada faktycznie dość szybko, wobec tego Polacy w czasie dekorowania własnych mieszkań powinni pomyśleć o stosownej dekoracji światłem. Jedynie w ten sposób poszczególne pomieszczenia nie będą ponure
.
Wnętrze restauracji
Opracował: Kurman Communications, Inc.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyborne potrawy w barze to jedynie pół sukcesu

Restauracja to miejsce, w które chodzą ludzie w wolnych chwilach, przede wszystkim żeby się zrelaksować i skosztować smacznych potraw. Jest to także miejsce, gdzie mają miejsce ważne rozmowy i spotkania biznesowe, jak również kolacje we dwoje. Musi być więc zorganizowane w sposób jak najbardziej uniwersalny, a do tego efektowny. Często bowiem można zaobserwować restauracje utrzymane w stylu przesadnie słodkim i tandetnym, w wyniku czego przypominają bardziej sale weselne. Ogólnie styl urządzenia restauracji zależy w pierwszej kolejności od jej stylu.
Agregat prądotwórczy
Opracował: PromaPL
Na podstawie: www.promapl.pl

Przyzwyczailiśmy się do prądu

Tak niesamowicie przywykliśmy do tego, że wciąż mamy prąd, że przez niego możemy korzystać telewizora, radia, komputera, iż w momencie awarii i przerwie w jego przepływie, nie bardzo wiemy co powinniśmy robić. Nudzimy się, przechodzimy z kąta w kąt oraz zastanawiamy się, jakim cudem kiedyś ludzie byli w stanie funkcjonować bez prądu i robić wyłącznie takie prace, na które pozwalały im świeczki czy lampy naftowe. Ale dzisiaj mamy szansę się ustrzec przed takimi przerwami w dostarczaniu prądu, tak że nawet nie odczujemy, że go przez jakiś czas brakowało.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.